Новини з Австрії

У Відні чоловік намагався підпалити сусідку через її галас

Повідомляється, що у четвер вранці 49-річний чоловік намагався підпалити свою сусідку в австрійській столиці в районі Хітцинг через її зауваження за галас.

Після цього він зробив спробу самогубства — у будинку стався вибух та пожежа.

За словами представника поліції Маттіаса Шустера, масштабна операція розпочалася близько 10:30. 50-річна жінка заявила про порушення громадського порядку сусідові, який уже був відомий владі через психологічні проблеми.

За словами Шустера, ситуація загострилася: 49-річний австрієць вдарив жінку дерев’яним предметом та облив її рідиною, схожою на бензин. Потім він спробував запалити його, але зазнав невдачі. Втрутився перехожий, мабуть, і 50-річній дамі вдалося втекти. За даними поліції, вона зникла у сусідній будівлі. За даними професійної рятувальної служби, у неї були численні синці по всьому тілу.

Після нападу 49-річний чоловік замкнувся у своїй квартирі. Служби екстреної допомоги були попереджені та прибутки. “Ми кілька разів просили його добровільно залишити квартиру, але безрезультатно”, – розповів Шустер. За словами представника професійної пожежної служби Крістіана Фейлера, з квартири не лише виходив сильний запах бензину, а й була висока концентрація пари.

Професійна пожежна команда та компанія WEGA силоміць відкрили квартиру 49-річного чоловіка. Усередині вони виявили чоловіка з травмами голови та шиї, які, зважаючи на все, були нанесені ним самим, і з ножем у руці. Залишки займистої рідини він, мабуть, розлив у квартирі. Пролунав вибух, і 49-річний чоловік спалахнув з ніг до голови.

За словами Фейлера, чоловік вибіг на вулицю і був там загашений співробітниками служби екстреної допомоги. За даними поліції, також використали електрошокер. WEGA та пожежна частина надали першу допомогу та передали чоловіка професійним рятувальним службам, які доправили його до лікарні з тяжкими травмами — опіками третього ступеня та ножовим пораненням верхньої частини тіла. До лікарні також доправили сусідку, яка, на щастя, не дуже постраждала.

Пожежники та співробітники WEGA увійшли до квартири у дихальних апаратах, але інших людей не виявили. Це стало однією з причин, через яку пожежники, які вже підготували дві лінії гасіння, змогли швидко загасити пожежу. Одну людину, яка перебувала в будинку, пожежники врятували за допомогою висувних сходів. Рятувальники виявили у квартирі двох морських свинок, яких також доставили у безпечне місце та передали службам порятунку тварин.

Розслідування замаху на вбивство стосовно мешканця (який, як повідомляється, страждає документально підтвердженим психічним захворюванням) триває.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України