Авторські статті

Поки не буде відповіді за такі тиранські дії, регіонали будуть заходити все далі і далі

Таке враження, що влада “прощупує” народ, коли показово і жорстоко побила жінку-журналістку. Потім депутата з його адвокатом, який має чи не найактивніший електорат з усіх опозиційних (можна згадати ще десятки, якщо не сотні таких резонансних подій).

І що ж в результаті? Влада бачить, що в принципі нічого страшного не сталось для них. Голови не полетіли, автомобілі регіоналів не запалали, офіси цілі.


Я б на їх місці, при такому розкладі, продовжив би репресії… ще б жорстокіше. Скоро можуть почати зникати люди (привіт Білорусь), когось з лідерів опозиції можуть посадити, або ще щось вигадають. Власне, Тимошенко посадили і нічого, мільйонна демонстрація не пішла звільняти її з в’язниці чи скидати Януковича, який її туди посадив.

Я це все до того, що поки не буде відповіді на такі тиранські дії, регіонали будуть заходити все далі і далі. Я нікого ні до чого не закликаю… Це ваші особисті справи, але ви повинні зрозуміти, що просто так весь цей безлад не закінчиться. Пасивно веде себе – майте бандитську Малорашку. Проявите активність – матимете шанс на справді незалежну Україну (в тому числі від внутрішіх ворогів).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.