Техно

Покупка нового автомобіля в кредит: як вибрати банк і автосалон

Кожен, хто планує взяти автомобіль в кредит, зацікавлений в тому, щоб відносини з банком принесли користь і не доставили неприємностей. Розібратися в різноманітті програм автокредитування без спеціальних знань досить складно.

Однак якщо грамотно підійти до вибору банку та салону, то покупка нового автомобіля в кредит не займе багато зусиль і все стає очевидним. Перед тим, як відправитися в салон і банк, необхідно визначити параметри кредитування.

Ви заздалегідь повинні знати суму кредиту, який вам потрібен, суму початкового внеску і термін кредитування. Вивчіть програми автокредитування в банках, для цього відвідайте сайти банків, скористайтеся калькулятором і визначте, чи підходять вам умови кредитування. Автомобіль в кредит ви можете придбати в автосалоні Winnerauto. Автосалон Віннер Автомотів тривалий час працює на ринку автомобілів і пропонує для свої клієнтів такі марки як Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover.

Якщо у вас немає можливості внести початковий внесок, виберіть той банк, який готовий кредитувати на купівлю авто без такого внеску. Зверніть увагу, якщо ви отримуєте зарплату на картку, ваш банк може запропонувати вигідні умови кредитування, для цього потрібно звернутися у відділення банку.

Поставтеся серйозно до репутації банку, дізнайтеся у знайомих, якими продуктами кредитування і в яких банках вони користувалися. Наявність хорошої кредитної історії ще не гарантує позитивного рішення про можливість кредитування. При виборі зверніть увагу на його рейтинг, рейтинги присвоюються незалежними агентствами на підставі фінансових показників.

Чим нижче рейтинг, тим більше ризик того, що банк може збанкрутувати або позбутися ліцензії. Покупка нового автомобіля в кредит: як вибрати банк і автосалон Зверніть увагу на якість обслуговування, зробіть дзвінок в контактний центр банку, дізнайтеся про програми автокредитування. Також отримаєте інформацію про список необхідних документів.

Надійний банк не стане виносити рішення про можливість кредитування одразу після оформлення заявки, потрібен час для перевірки вашої кредитної історії та інших наданих відомостях. Заповніть анкети на оформлення кредиту на сайтах підібраних банків, дочекайтеся дзвінка менеджера, докладно дізнайтеся про умовах кредитування.

как-выбрать-банк-и-автосалонНаявність початкового внеску і страхування життя і придбаного автомобіля можуть зменшити ставку за кредитом. Низький відсоток по кредиту повинен вас насторожити, занадто високий відсоток також має насторожити. Середня ставка за програмами автокредитування на сьогодні дорівнює 13-20%. При виборі банку вивчіть уважно його історію: коли він був заснований, хто є його власником на сьогоднішній день, які продукти пропонує банк, і яка кількість клієнтів банк обслуговує. Автосалон Віннер Авто – надійний партнер декількох банків, має багато покупців по цілій Україні.  Відмовтеся від співпраці з тим банком, який не має офісів у вашому місті або контактного центру.

Також відмовтеся від послуг того банку, який пропонує вам сумнівні умови. Під ім’ям невідомого банку можуть ховатися шахраї. Вибирати автосалон стоїть на основі відгуків в інтернеті і рекомендацій знайомих. Вигідніше всього звертатися в офіційні салону дилерів, якщо у вашому місті немає, варто почитати відгуки та особисто відвідати салон.

Якщо ви плануєте покупку уживаного автомобіля в салоні, дізнайтеся, чи може така покупка бути оформлена у кредит. Визначтеся з конкретною маркою авто, запишіться на тест-драйв, уважно вивчіть технічну документацію. Покупка нового автомобіля в кредит: як вибрати банк і автосалон Якщо зал не готовий провести для вас тест-драйв, відшукайте інший салон. Пам’ятайте, що покупка машини куди серйозніше походу в звичайний магазин. Оцініть якість обслуговування в салоні, навички та компетентність співробітників. Дізнайтеся про спеціальні пропозиції та подарунки, які підносить салон своїм покупцям. Якщо ви плануєте купити нове авто, при виборі салону орієнтуйтеся на строк його роботи в місті, відгуки тих покупців, які тут купували авто в кредит. Наявність реклами на радіо і в газетах говорить про те, що салон активно просуває продажу і має намір отримати популярність. Відмовтеся від співпраці з тими салонами, які пропонують оформити авто в кредит в маловідомому банку.

Багато офіційних автосалонів співпрацюють з великими відомими банками і пропонують оформлення кредиту прямо в салоні. Відмовтеся від співпраці з тим салоном, який для оформлення не потребує жодних документів, крім паспорта. Не оформляйте кредит авто, що має дефекти або вироблений і не проданий давно. Щоб не помилитися у виборі салону, варто звернути увагу на ті авто, які він пропонує. Салон, продає тільки старі авто може бути учасником шахрайської схеми. Без візиту в кілька салонів не обійтися, заздалегідь підготуйте список салонів, які викликають у вас довіру і вирушайте на перевірку.

Попросіть допомоги у виборі марки, запису на тест-драйв, дізнайтеся, з якими банками співпрацює салон і які подарунки може зробити при покупці. Дізнайтеся, чи обов’язкове страхування життя і який термін гарантії на автомобіль. Відсутність гарантії або її короткий термін повинні вас насторожити, але це стосується тільки нових авто. При купівлі вживаного авто дізнайтеся про точну кількість власників і вивчіть уважно серійні номери на агрегатах і вузлах конкретного авто. Від покупки авто, які були у аварії або мали велику кількість власників краще відмовитися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

six + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.