Економіка

Покровський ГЗК призупиняє діяльність із видобутку руди й випуску концентрату

Покровський ГЗК не закривається, а призупиняє свою основну діяльність з видобутку руди і випуску концентрату, зосередившись на накопиченні товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) та проведенні ремонтних робіт

Про це йшлося на зустрічі голови правління комбінату Сергія Шуваєва та технічного директора Віктора Бондарця з профспілковими активістами, передає GMK Center.

Зустріч присвятили розвінчанню міфів про підприємство, зокрема його повне закриття та звільнення персоналу

“Ніхто нікуди не відправляє своїх працівників. Наразі відбувається певна реорганізація роботи із залученням максимальної кількості людей для охорони об’єктів підприємства  та відповідно – проведення ремонтних робіт, перевезення та відвантаження із залученням техніки. На робочі місця людей, як і раніше, доставлятимуть автобусами підприємства”, – йдеться в повідомленні.

За словами керівника комбінату, персонал також буде задіяний на виконанні послуг для замовників. Це стосується працівників електроремонтного, ремонтно-механічного, ремонтно-будівельного, залізничного та автотранспортного цехів, а також центральної енерголабораторії. При цьому, працюватимуть водовідливи та люди, які їх обслуговують.

В умовах низької завантаженості комбінат планує займатись відвантаженням та розбором брухту, який можна реалізувати.

Окрім того, на підприємстві є ТМЦ, які роками накопичувалися на складах, проте не знадобилися у виробництві. Як зауважив керівник комбінату, наразі провели їх глибокий аналіз, а відповідні служби шукають шляхи збуту. Спеціалісти підприємства приділяють цьому значну увагу, бо виникає додаткова можливість заробити кошти на зарплату колективу та інші ресурси, необхідні для роботи комбінату.

Серед основних проблем, які впливають на роботу комбінату, його керівництво називає економічний спад в частині попиту і вартості продукції, що містить марганець.

«Хочу сказати, що ми з вами зараз переживаємо дуже важкі часи. У першу чергу вони пов’язані з війною, яка вже другий рік поспіль точиться на території нашої держави. Вона і несе за собою всі негаразди, у тому числі й економічні, які наразі спіткали наше підприємство та феросплавні заводи, що є основними споживачами продукції Покровського ГЗК», – коментує Шуваєв.

За його словами у 2021 році об’єм реалізації готової продукції перевищував 1 млн т. Минулого року цей показник зменшився майже втричі, а в нинішньому – ще вдвічі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України