Авторські статтіФотогалерея

Голлівудські актори, які заради похудання здатні на все. Фото

6 годин у залі, по-вашому, це багато? Ці зірки готові на більше заради своєї фігури!

1. Кейт Хадсон

У акторки є справжня фітнес-лінія, якої вона дотримується вже багато років. Після появи на світ її другої дитини у 2011 році, Хадсон проводила по 6 годин в день в спортзалі, займаючись кардіо вправами і йогою. Її звичайні тренування включають тригодинний танцювальний клас або тривалі кардіо і опрацювання стегон, сідниць і рук.

2. Дженніфер Лопез

“Дженніфер дуже дисциплінована під час тренувань, ніж багато нехтують під час занять вдома або в тренажерному залі, – каже тренер співачки. – Вона постійно пробує нові тренування – танцювальне кардіо, тренування з вагами і т. д. Однак її улюбленими заняттями є ті, де працює все тіло, як ті, що вона викладає в Instagram”.

3. Леді Гага

Щоб привести себе у форму до 13-хвилинного виступу на фіналі Супер Боула, Гага займалася кардіо як божевільна. Вона не злазила з тренажера “Versaclimber”, який працює над верхньою і нижньою частинами тіла, і одночасно виконувала весь свій тайм-аут для Супер Боула. Ще однією з улюблених тренувань співачки була силова тренування, зокрема петлі TRX, які використовує вага тіла замість вільних ваг або ваги тренажера.

4. Хлої Кардашян

Щоб досягти таких результатів, Хлої двічі відвідує спортзал. Вона хотіла шокувати і кинути виклик своєму тілу, щоб побачити серйозні зміни. І, здається, у неї вийшло! Хлої робить годину інтенсивної кардіо тренування вранці, а потім зосереджується на правах з нарощування м язів.

5. Зак Єфрон

Ці рельєфи з’явилися не самі собою, це, звичайно, результат важкої роботи. Коли тренер Зака розповідає про те, як вони тренувалися, кожен раз вживає такі слова, як стабілізуюче тренування, балансуюче тренування, нарощування м язів, тренування на витривалість. Зак займається двічі на день, в сумі близько трьох годин, не забуваючи про вагових тренуваннях і велосипедній доріжці.

6. Кріс Претт

Для ролі у фільмі “Вартові Галактики” за 6 місяці Кріс Претт скинув 27 кг! З тих пір він став тренувальним маніяком, які відвідували спортзал сім днів на тиждень. Щоб спалити жир, він робив силові тренування, займався йогою і кардіо. Ах, так – він також тренується для тріатлону!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України