Пожертва Папи Франциска на проекти FAO для східної Африки

З метою допомогти населенню східної Африки, яке страждає від браку продовольчої безпеки й посухи, Папа Франциск зробив символічну пожертву 25 тисяч євро для FAO (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН).

«Спонукуваний бажанням заохотити уряди, я вирішив особистим внеском приєднатися до програми FAO із забезпечення посівними матеріалами селянських родин, які живуть на теренах, позначених наслідками збройних конфліктів та посухи», – писав Святіший Отець у посланні з нагоди відкриття 40-ї Загальної Конференції цього органу ООН, що відбулася на початку липня у Римі.

«Цей жест, – читаємо в згаданому посланні, – додається до старань Церкви, які вона здійснює відповідно до свого покликання перебувати поруч з убогими на землі та супроводжувати заанґажування всіх людей, спрямоване на те, щоб їм допомагати».

У комюніке FAO зазначається, що найгіршою ситуація в регіоні є у Південному Судані, де понад шість мільйонів людей щодня змагаються за виживання в умовах нестачі продовольства й відсутності безпеки. Приблизно 16 мільйонів людей, які потребують гуманітарної допомоги задля наслідків посухи й неврожаю, нараховується у сусідніх Сомалі, Ефіопії, Кенії, Танзанії та Уганді. Загалом, кількість потребуючих від кінця 2016 року зросла на 30%.

Папа Франциск, однією з центральних тем понтифікату якого є солідарність, здійснить візит до штаб-квартири Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН 16 жовтня 2017 року, коли відзначатиметься Всесвітній день продовольства, цьогорічна тема якого звучить: «Змінити майбутнє міграції. Інвестувати в продовольчу безпеку та сільськогосподарський розвиток».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh