Авторські статті

В Кувейті внаслідок пожежі дестяки загиблих і постраждалих

У середу, 12 червня, у місті Мангаф на сході Кувейту сталася сильна пожежа в багатоповерховому будинку. ЗМІ та Телеграм-канали пишуть, що на момент загоряння там мешкало приблизно 195 осіб.

Вогонь спалахнув на кухні першого поверху – і полум’я швидко стало охоплювати інші поверхи… Багато мешканців будинку опинилися в пастці: охоплений вогнем перший поверх не давав людям врятуватися. Замкнений вихід на дах блокував другий шлях до порятунку.

За уточненими цифрами МОЗ країни, 49 людей загинули, ще близько 50 отримали травми і поранення. Пожежники поки говорять про порушення, які призвели до пожежі, але без подробиць.

За словами глави МВС Кувейту шейха Фахада аль-Юсуфа ас-Сабаха, відповідальність за пожежу несуть власник будівлі, співробітники комунальних служб і компанія, яка розселила працівників у цій будівлі. Власника будівлі затримано. Зазначається, що серед загиблих є громадяни Індії. За даними індійських ЗМІ, на місце події прибув посол країни в Кувейті. У самій Індії відкрито гарячу лінію, на якій родичі можуть дізнатися про долю своїх близьких. Через численні опіки процедура ідентифікації ускладнена і проводиться за допомогою ДНК-тестів.

Влада Кувейту доручила оперативно відреагувати на трагедію і притягнути до відповідальності винних.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України