Нова вакцина вже тестується клінічно в Німеччині

У Німеччині фармацевтична компанія вперше отримала дозвіл на проведення випробувань вакцини Covid-19 на двох сотнях добровольців

Хороші новини в гонці за вакциною Covid-19 – BioNTech, фармацевтична компанія в Майнці, отримала дозвіл від німецького агентства з вакцин на тестування чотирьох нових активних речовин на 200 добровольцях. Толерантність і передбачувана доза вже були успішно перевірені на мишах.

Однак шлях до готової вакцині – якщо вона взагалі працює – ще довгий. Глава комісії, професор Клаус Чічутек, очікує, що вона не буде доступна до весни наступного року. Спочатку кілька сотень добровольців на собі перевіряють, чи є вакцина взагалі безпечною. Результати будуть доступні через три-п’ять місяців. Потім на другому етапі дозу і захисний ефект протестують на декількох тисячах чоловік. На третьому етапі його, нарешті, використовують на 20 000 чоловік, щоб побачити, наскільки хороший великомасштабний ефект і які можуть бути побічні ефекти. Якщо проблем немає, вакцина буде прелставлена ​​до затвердження.

Biontech співпрацює з фармацевтичною компанією Pfizer в розробці вакцини. Вакцина являє собою так звану мРНК-вакцину. Це означає, що вона складається з компонентів РНК, які вводяться шляхом імунізації. Всього, згідно зі списком Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), з початку епідемії Covid 19 було запущено не менше 80 проектів в області вакцин. Клінічні випробування почалися вже в Китаї і США.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh