ЄС|NATO

Нова вакцина вже тестується клінічно в Німеччині

У Німеччині фармацевтична компанія вперше отримала дозвіл на проведення випробувань вакцини Covid-19 на двох сотнях добровольців

Хороші новини в гонці за вакциною Covid-19 – BioNTech, фармацевтична компанія в Майнці, отримала дозвіл від німецького агентства з вакцин на тестування чотирьох нових активних речовин на 200 добровольцях. Толерантність і передбачувана доза вже були успішно перевірені на мишах.

Однак шлях до готової вакцині – якщо вона взагалі працює – ще довгий. Глава комісії, професор Клаус Чічутек, очікує, що вона не буде доступна до весни наступного року. Спочатку кілька сотень добровольців на собі перевіряють, чи є вакцина взагалі безпечною. Результати будуть доступні через три-п’ять місяців. Потім на другому етапі дозу і захисний ефект протестують на декількох тисячах чоловік. На третьому етапі його, нарешті, використовують на 20 000 чоловік, щоб побачити, наскільки хороший великомасштабний ефект і які можуть бути побічні ефекти. Якщо проблем немає, вакцина буде прелставлена ​​до затвердження.

Biontech співпрацює з фармацевтичною компанією Pfizer в розробці вакцини. Вакцина являє собою так звану мРНК-вакцину. Це означає, що вона складається з компонентів РНК, які вводяться шляхом імунізації. Всього, згідно зі списком Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), з початку епідемії Covid 19 було запущено не менше 80 проектів в області вакцин. Клінічні випробування почалися вже в Китаї і США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України