Новини

Погані новини для Кремля

Дивлюся на карту АТО і розумію, що ніякі “меморандуми”, “угоди”, “домовленості” у Путіна виконувати не збираються.
Ну що ж, доведеться по-поганому.
Завтра в комітеті з озброєння Сенату США (US Senate Armed Services Commitee) в рамках перших слухань у новому складі конгресу виступить людина, на чиїх книжках я виріс. Гуру американської геополітики та дипломатії Генрі Кіссінджер (для тих, хто не знає, краще покопатися в гуглі, знайдете багато цікавого).


Тема доповіді: “Глобальні виклики для США. Національна стратегія з безпеки”. З особистого досвіду знаю, що такі “кити” як Кіссінджер, Бзежинский та інші просто так на такі заходи не ходять.

Нагадаю, у новому 114-му Конгресі відомство з озброєння очолить Сенатор Джон МакКейн. Той самий, який приводив аналогію РФ і “бензоколонки”, обіцяв Україні  підтримку летальною зброєю і особисто приїжджав під час найгарячіших подій на Євромайдан.

А ще “Білий Торнадо”, як його тут називають, 5 років провів у полоні у солдатів Вєтконга, де його піддавали численним тортурам (у тому числі, із застосуванням технологій і кадрів КДБ, структури з якої вийшов Путін). Вловлюєте рівень неприязні?

Тому, в Конгресі, де вперше за останні 50 років в обох палатах більшість республіканців, настають великі зміни. В першу чергу, що стосується міжнародної політики. Іншими словами, путінській армії вже точно від цього не поздоровиться.

З нетерпінням чекаємо – с релізу по завершенню завтрашніх слухань.

P.S. Шкода, що не зможу відвідати особисто. Завтра в цей же час у мене важлива презентація-дебати в Kennan Institute (Wilson Center), одному з найбільших наукових центрів у Вашингтоні.

Николай ВОРОБЬЕВ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.