Новини з Австрії

Прикордонний контроль Австрії зі Словаччиною продовжено

Міністерство внутрішніх справ оголосило у п’ятницю, що Австрія продовжила прикордонний контроль зі Словаччиною ще на двадцять днів. Подібні заходи раніше були введені та розширені з Чехією, Польщею, Італією та Словенією.

Було оголошено, що основна увага прикордонного контролю зі Словаччиною приділяється боротьбі з діяльністю контрабандистів. З моменту початку контролю 4 жовтня поліція заарештувала 19 контрабандистів на словацькому кордоні та зупинила близько 180 осіб, які в’їхали до країни нелегально. У МВС також повідомили, що 28 жовтня прикордонний контроль на прикордонних пунктах із Чехією також продовжено на 20 днів.

«Поліція має діяти швидше, ніж перевізники людей. Саме тому ми почали перевіряти прикордонні пункти перед тим, як контрабандисти змінять свої маршрути. Численні арешти показують, що боротьба з цими злочинцями є успішною», — заявив міністр внутрішніх справ Герхард Карнер (ÖVP).

Окрім прикордонного контролю з Чехією та Словаччиною, з 2015 року австрійська поліція також здійснює контроль на кордонах із Угорщиною та Словенією. Вони тісно співпрацюють із австрійськими збройними силами. Крім того, посилено спостереження за прикордонною територією з Італією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України