Компанія Blue Origin була змушена відкласти другий політ ракети New Glenn через негоду, яка завадила відправити **космічні апарати NASA** на Марс у неділю.
Ракета мала стартувати з космодрому Канаверал у Флориді о 14:45, але погодні умови протягом двогодинного вікна змусили перервати підготовку до запуску. Запуск було скасовано о 16:13. Дату наступного запуску наразі не оголошено.
Blue Origin мала резервну можливість запуску на понеділок після обіду, але **Федеральне управління цивільної авіації** (FAA) тимчасово обмежило комерційні запуски через закриття уряду. Комерційні запуски досі можуть здійснюватися лише вночі з 22:00 до 6:00.
Розробка ракети New Glenn тривала понад десятиліття. **Перший ступінь** ракети планують використовувати багаторазово, повертаючи його на баржу під назвою Jacklyn. Перший політ New Glenn відбувся лише цього року.
На борту ракети знаходяться два супутники, які під час місії Escapade мають вивчати космічну погоду, затримуючись на орбіті навколо Землі до 2027 року, доки Марс не стане доступним для них.
