Авторські статтіДуховне

Подорожуюча ікона блаженної Йосафати перебуватиме у м.Надвірна

Сестри Служебниці запрошують вірних м. Надвірної на святкування з нагоди вшанування паломницької ікони з мощами Блаженної Йосафати. Ікона побувала на всіх континентах, у всіх країнах, де сестри виконують своє служіння. Її вшанували сотні вірних, які, приступаючи до неї із вірою отримали щедрі ласки від Господа.

Ікона буде перебувати у м. Надвірна та навколишніх селах 8-19 грудня 2016 року.

Запрошуємо вас, щоб отримати благословення української Блаженної та через її заступництво отримати щедрі благодаті.

У неділю, 11 грудня 2016 року, в Прокатедральному Соборі Благовіщення Матері Божої о 16:30 відбудеться святковий концерт на честь Блаженної Йосафати.

Після культурної програми запрошуємо вірних на молитовні чування перед мощами Блаженної.

12 грудня, упродовж дня, храм буде відчинено для вшанування ікони з мощами.

Для довідки:
З ініціативи Головної Управи Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, виготовлено ікону Блаженної Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження, із вмонтованими мощами.

Під час посвячення Патріаршого Собор у Києві її благословив Блаженніший Патріарх Святослав, Глава УГКЦ.

У цьому ж часі відбулася Поширена Рада Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії під проводом Генеральної Настоятельки с. Тереси Слоти, у якій брали участь Провінційні Настоятельки всіх Провінцій, де служать Сестри Служебниці. На цій зустрічі прийнято рішення у рамках підготовки до 125-літнього ювілею Згромадження, який припадає на 2017 рік проводити моління перед іконою Блаженної Йосафати, яка буде символом єдності Згромадження у всіх країнах перебування Сестер Служебниць.

25 серпня 2013 року подорожуюча ікона блаженної Йосафати розпочала своє «паломництво» з Аргентини, потім Бразилія, США, Канада, Австралія, Польща, Словаччина, Сербія, Німеччина і зараз Україна.

Ця ікона подорожує по спільнотах сестер та парафіях цілого світу, де Сестри Служебниці провадять своє служіння для народу та цілої Вселенської Церкви.

22 листопада подорожуюча ікона блаженної Йосафати із мощами прибула до України.

В Україні ікона перебуватиме до липня 2017 року й відвідає усі спільноти та парафії, де працюють сестри Служебниці.

8-19  грудня ікона Блаженної Йосафати перебуватиме у Надвірній та навколишніх селах.

Це буде особливою нагодою, щоби вірні могли докладніше ознайомитися із життям Блаженної Йосафати, яку св. Папа Іван Павло ІІ, під час своїх відвідин Львова у червні 2001 року, проголосив блаженною. Рівно ж – це також нагода для вірних нашої Церкви звертатися в молитві до блаженної Йосафати, щоби просити в неї заступництва в різних душевних і тілесних потребах.

Джерело: dknadvirna.org

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України