Авторські статтіФотогалерея

Подивіться, як відзначають закінчення школи випускники в різних країнах світу. Фото

Травень і червень — традиційна пора випускних, хвиля яких прокочується по всьому світу. Для тепер вже колишніх школярів це важливий момент, і всі вони прагнуть з розмахом відзначити свято, що символізує їх перехід у доросле життя.

Ось найяскравіші традиції випускників з різних країн світу.

Данія

https://www.instagram.com/p/3QpHJcSo16/

У Данії останній шкільний день відзначають з національним розмахом, а готуються до нього заздалегідь. По-перше, випускники вибирають собі карнавальні костюми. По-друге, в кожному місті в честь вчорашніх школярів влаштовують яскравий і велелюдний парад.

https://www.instagram.com/p/BjZZg4ZgwMs/

Ще одна незвичайна традиція — розгульні поїздки по міських вулицях на великих відкритих вантажівках. Випускники завантажуються в кузов і шумно і весело об’їжджають свої будинки, щоб батьки шкірного учня теж відзначили разом з ними закінчення школи.

https://www.instagram.com/p/BVrz54fA6aC/

Мальта

https://www.instagram.com/p/BEAyjogP5l7/

На Мальті випускники для святкування закінчення навчання теж привертають транспорт, правда, не такий брутальний, як їх північні однолітки. На острові прийнято орендувати 2-поверхові автобуси з відкритою верхньою «палубою» і їздити на них по окрузі, вдаючись безтурботного веселощів.

https://www.instagram.com/p/BSjrIe8FVwQ/

Швеція

https://www.instagram.com/p/BLVk0bxDlAQ/

Шведські випускники поголовно надягають останній шкільний день традиційну білу кашкет, на підкладці якої їх однокласники і викладачі залишають пам’ятні написи.

А після урочистої частини колишні школярі перевдіваються в яскраві комбінезони, їздять у відкритих орендованих автобусах і фургонах в компанії однокласників і влаштовують масові пішохідні процесії.

https://www.instagram.com/p/mucjXdpQ7q/

Росія

https://www.instagram.com/p/BV5U9IJl5JD/

У Росії до організації випускних урочистостей підійшли масштабно: щорічно в Санкт-Петербурзі для випускників з усієї країни проводитись свято «Червоні вітрила», що включає в себе концерт на головній площі міста, грандіозне шоу в акваторії Неви і — цвях програми — прохід уздовж набережних корабля з червоними вітрилами, що символізує собою надію.

Німеччина

https://www.instagram.com/p/BhwnZBZAe9g/

У Німеччині існує традиція, за якою учні кожного випускного класу придумують собі гімн і емблему (або ж, як варіант, обіграють атрибутику з улюбленого фільму).

Італія

https://www.instagram.com/p/zvUZAuu_aZ/

В Італії, а саме у Венеції, в останні роки стало модним в кінці випускного балу запускати в небо паперові ліхтарики.

США

https://www.instagram.com/p/BiuvqcFBoX4/

Апогеєм випускних заходів в США є бал на честь закінчення навчального року. Для випускників це ціла подія, до якої довго і ретельно готуються, в тому числі вибирають собі пару і вбрання. При цьому за традицією молоді люди дарують своїм супутницям браслет у вигляді букетика, який повинен бути обов’язково в тон сукні.

Польща

https://www.instagram.com/p/Bht896-lPYk/

Для польських випускників свято з нагоди закінчення школи також проводитися у формі розкішного балу, але зі своїми традиціями: бал обов’язково починається з полонезу — урочистого польського танцю-ходи, а випускниці, крім елегантного плаття, обов’язково одягають червоні підв’язки.

Малайзія

https://www.instagram.com/p/BibUls5h1nC/

Малайзійські випускники придумали в честь свого свята обсипати і обливати один одного кольоровими фарбами, як на новини Холі. Згідно з віруванням, чим більше людина обсипаний кольоровими порошками, тім більше він отримує благословення від оточуючих, і школярі справедливо вважають, що таке благословення їм знадобиться у дорослому житті.

https://www.instagram.com/p/BiUGsPDjhoN/

Аргентина

https://www.instagram.com/p/4LGf7URije/

В Аргентині випускників теж рясно поливають, але не фарбою, а сиропами, йогуртами, кетчупом та іншими рідкими продуктами. А ще надрізають їм одяг ножицями. Не дивно, що на свято всі приходять не в дорогих шатах, а у звичайних джинсах і футболках!

В’єтнам

https://www.instagram.com/p/BjY6mwSDlyx/

В’єтнамські випускники відзначають останній день шкільного навчання, запускаючи в небо різнокольорові повітряні кулі. Звичайно, подібне символічне розвага практикується і в інших країнах, але саме у В’єтнамі воно виглядає найбільш білі та масштабно, оскільки у церемонії бере участь не тільки безпосередньо випускний клас, але і вся школа.

І незалежно від країни проживання всі випускники світу на свій останній дзвінок зворушливо прощаються і підписують один одному на пам’ять альбоми, листівки і навіть сорочки та футболки.

https://www.instagram.com/p/9DgnMfy1se/

А чим вам запам’ятався ваш шкільний випускний?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.