Авторські статті

«Податки, корупція і дурні»: Журналіст пояснив, чому земля в Україні буде дешевше землі в Литві

Євростат надав нові дані про ціни на землю в європейських країнах. Відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook розмістив відомий журналіст Павло Себастьянович.

Зокрема, він пише, що карта від Євростату покаже всім фантазерам, які насправді ціни на землю в країнах Європи. Себастьянович нагадав, що багато українців мріють про захмарною вартості, але цього чекати не доводитися. «Якщо в Литві сільгоспземля коштує 3000 євро, то як ти не надувай щоки – не буде вона в Україні коштувати набагато більше цієї суми, а, швидше за все, буде коштувати менше. Чому? Податки, корупція, дурні і дороги», – написав журналіст.

Користувачі прокоментували його посаду. Один з передплатників поцікавився, чому ціни дуже високі в Польщі, на що журналіст йому відповів, що в цій країні дуже багато фермерів, які хочуть розширити своє виробництво. «Зараз ціна за 1 га в Україні 2000 доларів плюс мінус. Вона реально відображає ринкову ціну на сьогодні», «Так то хіба земля – глина одна і болота, а у нас земельку можна на хліб намазувати і з чаєм їсти!», – написали читачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України