Життя

Подарунки, які посилають нам душі померлих близьких

Існує декілька каналів зв’язку між потойбічним вимірюванням і нашим світом. Найчастіше душі померлих людей використовують ці канали, щоб нам щось повідомити.

Чи може близька людина з небес надсилати вам подарунки? Ймовірно, ви часом знаходите щось, що нагадує вам про тих людей, і це більше, ніж збіг.

Існує декілька каналів зв’язку між потойбічним вимірюванням і нашим світом. Найчастіше душі померлих людей використовують ці канали, щоб нам щось повідомити.

В якій формі бувають ці сигнали:

1. Слова

Вивіски, графіті, реклама або дорожні знаки несподівано можуть вступити з вами в діалог. Побачивши якісь слова або слово, ви тут же згадуєте про близьку людину.

Ці знаки подає вам його душа, щоб допомогти вам з рухом по правильному шляху. Рідна людина піклується про вас і хоче допомогти. Якщо таке з вами сталося, коли ви побачили дорожній покажчик, то вам потрібно наслідувати йому і подивитися, куди ж він вас приведе. Якщо це виявився магазин, то зайдіть до нього і т. д. тобто обов’язково дотримуйтесь цих знаків.

2. Бджоли, метелики і пташки

Ці милі створіння природи створені не тільки для того, щоб радувати око, вони також несуть нам послання з того світу. Так само як ангели є вісниками Бога, маленькі крилаті істоти – це вісники померлих людей.

Побачивши когось із цих істот, згадайте про близьку. Таким чином ви зможете встановити з ним неусвідомлений зв’язок і отримати послання. Для розшифровки послання, постарайтеся правильно проаналізувати свої емоції і думки в тій момент.

3. Черепашки

Якщо вам довелося знайти черепашку в зовсім нетиповому для неї місці, далеко від моря, то це є знаком, що хто-то з того світу намагається зв’язатися з вами. А якщо ракушка знаходиться на вашому шляху, то в даному випадку її потрібно обов’язково підібрати і зберегти, так як це точно подарунок померлого.

4. Світяться кола на фотознімках

Всьому виною пиво на об’єктиві або все ж це справжнє послання з того світу? Перевірте свою камеру: якщо з нею все гаразд, і вона чиста, то значити це сигнал від вашої рідної людини. Він таким чином хоче сказати вам, що знаходиться поруч і оберігає вас.

5. Монетки

Є такий вираз — «гроші з неба впала». Цей вираз походить з віри про те, що знайдена монета – це справжнє послання від спочилої людини. Медіуми кажуть, що коли людина знаходить монетку – це знак того, що душа близької з того світу знаходиться поруч, оберігає, любить і цінує.

6. Числа

Якщо ви часто бачите одні і ті ж цифри що повторюються , або вам на очі регулярно трапляються числа, які пов’язані з померлою людиною (важлива дата в його життя, улюблене число, день народження тощо), то це він вам йшло послання. Значення даного сигналу залежить від побаченого вами числа. Проаналізуйте ситуацію.

7. Музика

Якщо десь раптово починає звучати пісня, яка нагадує вам про близьку людину, то це зовсім неспроста. Часто музика асоціюється у нас з конкретним часом і місцем. Так ваш близький з того світу нагадує про себе.

8. Сни

Вам може снитися все, що завгодно. Однак, якщо в сні ви бачите минуле рідної людини, то не сумнівайтеся ні на хвилину: це він так влаштував. Поставтеся серйозно до сновидіння, проаналізуйте його і спробуйте знайти у ньому послання про те, як вести себе далі.

9. Пір’я

Різнокольорові пір’я – це досить частий подарунок, який нам шлють близькі люди з того світу. Крила птахів знаходяться набагато ближче до неба, ніж людина, тому душі померлих людей використовують їх як послання.

Якщо вам на шляху зустрілося перо, підніміть його, подивіться в небо, подумайте про рідну людину і вимовте вголос його ім’я, якщо не соромитеся. Таким чином близький нагадує вам, що пам’ятає про вас і захищає вас від негараздів.

10. Один дзвінок телефону

Якщо ваш телефон подзвонив тільки один раз, це може бути сигналом від вашого минулого близької людини. Деякі люди говорять про те, що продовжують протягом багатьох років після втрати чути одноразовий телефонний дзвінок. Але найчастіше це звичайно ж трапляється в перший час після втрати, ніби чоловік, який нещодавно потрапив на небеса дзвонить вам, щоб повідомити, що він добре добрався.

11. Зупинився годинник

Як відомо, найчастіше, коли хтось помирає, зупиняються годинники. Або ж якщо годинник, які до цього відмінно працювали, раптово зупиняються на якомусь певному годині, яке, до того ж, що для вас означати, то не сумнівайтеся: це знак, що душа близької людини поруч.

Також бувають ситуації, коли тривалий час непрацюючий годинник раптом починають йти. Це теж слід сприймати як послання з духовного світу

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України