Війна рф проти України

Під Авдіївкою окупант-зомбі із простріленою рукою намагався втекти від українського дрона. Відео

Українські аеророзвідники помітили одного наркомана з росії під Авдіївкою (Донецької області). Судячи з поведінки загарбника, він зовсім не усвідомлював, що робить і де перебуває.

Коли ж оператори БПЛА “підбадьорили” окупанта-наркомана скиданням з дрона, той прострілив собі ліву руку. Відео з неадекватним росіянином опубліковано у Telegram-каналі батареї управління та артилерійської розвідки (БУАР) 110 ОМБр.

 

За деякими даними, на початок повномасштабного вторгнення РФ наше військо мало лише дві такі

“Авдіївський напрямок. Сольові війська ЗС РФ, або ще один доказ, що вони зомбі, а не люди. Весь посічений після вибуху, прострілив собі руку і не розуміє, де воно і ЩО воно”, – прокоментували зняті кадри воїни.

На відео окупант, який, зважаючи на все, перебуває в стані наркотичного сп’яніння, бреде по полю. Скуті рухи та загальмована поведінка справді викликають асоціації із зомбі із малобюджетних фільмів жахів.

“Налюбувавшись” на ворога-наркомана, аеророзвідники вирішують “підбадьорити” загарбника і роблять з дрона скидання.

Після вибуху прямо біля його ніг, окупант зупиняється, озирається на всі боки, а далі закриває лівою рукою дуло вогнепальної зброї, що тримає в руках – і робить постріл.

Втім, навіть простреливши собі руку, у свідомість загарбник так і не приходить. На мить піднявши голову вгору, він знову опускає її і безцільно іде далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України