Війна РФ проти України

Починає доходити: в українській розвідці помітили, як змінилися настрої мешканців окупованого Криму

Повномасштабна війна, розв’язана Росією в Україні, зіпсувала настрій навіть відвертим кримнашистам. І корінні кримчани, і ті що приїхали, які після анексії прикупили тут нерухомість, перейнялися загрозою бойових дій на півострові.

Як розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скибицький, люди починають усвідомлювати, що війна цілком реально вже на порозі.

За його словами, до кримчан це поступово “доходить”.

“Ми реально відслідковуємо ті питання, які стосуються суспільних таких настроїв. Скажу одне: по-перше, вони змінилися, змінилися у тих людей, які мають родичів на території нашої держави – чи то Київ, чи то Харків, родичів на окупованих територіях, де були просто знищені села та міста. І друге – це ті родичі, де брати, сини, батьки загинули… Загроза перенесення війни на територію Криму для них це вже стає реальністю”, – каже Скибицький.

Нагадаємо, що загроза атаки на Кримський міст підігріває панічні настрої.

Ось і починають із Криму тікати люди: немає ні місцевих, ні відпочиваючих, ні навіть тих, що “понаїхали”, які приїхали в “гавань” пускати коріння.

31 липня російські пропагандистські ЗМІ повідомили про атаку безпілотника на штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.