Авторські статтіЕкономіка

Почався прийом заявок на отримання квоти для іноземців, які бажають в’їхати до Італії для

Почався прийом запитів на отримання квоти для іноземців, які бажають в’їхати до Італії для здійснення підлеглої трудової діяльності і організації бізнесу.

З 23 січня 2018 року надано можливість заповнення запитів на отримання квоти для іноземців, які бажають в’їхати до Італії для здійснення підлеглої трудової діяльності і організації бізнесу.

16/01/2018 в Офіційному віснику № 12 був опублікований “Декрет про потоках іноземної робочої сили 2018”, що дозволяє в’їзд в Італію 30 850 іноземцям, які хочуть здійснювати трудову діяльність.

Починаючи з 23 січня 2018 року, іноземці, які бажають в’їхати до Італії для здійснення підлеглої трудової діяльності і організації бізнесу, можуть відправити заявку на виділення квоти на в’їзд.

Заявки можуть бути надіслані онлайн, на веб-сайті: https://nullaostalavoro.dlci.interno.it

Решта всіх категорій зацікавлених осіб – сезонні працівники та ті, хто бажає здійснити конвертацію вже наявного виду на проживання в Італії – починаючи з сьогоднішнього дня, можуть попередньо заповнити запит (старт прийому заявок для даних категорій – 31 січня).

Запити будуть оброблятися на згідно хронологічного порядку їх надходження.

Заповнити заявки можна на таких бланках:

A і B: для працівників італійського походження, які проживають в Аргентині, Уругваї, Венесуелі і Бразилії.

VA: конвертація дозволу на проживання для навчання, стажування та/або професійної підготовки в дозвіл на проживання для роботи за наймом.

VB: конвертація дозволу на проживанняя для сезонної роботи в дозвіл на проживання для роботи за наймом.

Z: конвертація дозволу на проживання для навчання, стажування та / або професійної підготовки в дозволи на проживання для автономної зайнятості.

LS: конвертація дозволу на проживання ЄС для довгострокових резидентів, виданих іншою державою-членом ЄС, в ВНЖ для роботи за наймом.

LS1: запит на отримання отримання дозволу на проживання для здійснення роботи для іноземців, які мають дозвіл на проживання ЄС для довгострокових резидентів, виданий іншою державою-членом.

LS2: конвертація дозволу на проживання ЄС для довгострокових жителів, виданого іншою державою-членом ЄС, в ВНЖ для самозайнятості.

B-PS: номінативний запит на отримання дозволу для іноземних працівників, залучених у спеціальні проекти.

Заявки можуть бути надані до 31 грудня 2018 года!

За адресою http://domanda.nullaostalavoro.interno.it у заявника є можливість візуалізувати статус обробки файлу у відповідному імміграційному бюро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України