Побратиму з дитинства Зеленський надав звання лейтенанта для того, щоб той мав можливість працювати в СБУ

Перший заступник голови Служби безпеки України Іван Баканов щойно отримав звання лейтенанта. Про це 4 червня повідомляє УНН, посилаючись на власні джерела. З’ясували це журналісти 3 червня після брифінгу Баканова, який зараз тимчасово виконує обов’язки голови СБУ ..

Військове звання лейтенанта побратим дитинства Володимира Зеленського отримав кілька днів тому. Зроблено це було для того, щоб Баканов мав юридичну можливість отримати призначення в СБУ. Володимир Зеленський своїм указом призначив Івана Баканова на посаду першого заступника глави Служби безпеки України.

Крім того, агентство стверджує, що Баканов не служив в армії і не перебував на військовому обліку.

Іван Баканов родом з Кривого Рогу. Закінчив Академію праці і соціальних відносин в Києві. Баканов працював головним юристом “Студії Квартал”. З 2017 року очолював партію “Слуга народу”. З Зеленським дружить з дитинства. Експерти припускали, що Баканов і далі буде головою партії, але на цю роль в команді Зе висунули Дмитра Разумкова, а Баканов став заступник голови СБУ. В кінці травня ЗМІ писали, що Баканов фактично став в.о. глави СБУ, оскільки Василь Грицак, голова служби, пішов у відпустку. Також Зеленський ввів Івана Баканова до складу РНБО.

Володимир Зеленський вимагає від СБУ конкретних результатів боротьби з контрабандою у вигляді реальних кримінальних справ. Про це стало відомо на зустрічі Зеленського з заступником голови СБУ Іваном Баканова в Адміністрації президента 3 червня. Президент дав СБУ 2 тижні – більше часу на перезавантаження немає.

На думку Дмитра Разумкова, друг дитинства Володимира Зеленського повинен перезапустити саму систему СБУ, для чого йому знадобиться менеджерський досвід.

– Він має досить глибокий професійний менеджерський досвід. Ми зараз не говоримо про специфічні знання, якими володіють співробітники служби, але ми прекрасно розуміємо, що там багато людей, які зможуть стояти на захисті інтересів нашої країни, і є теж патріотами. А Баканов повинен буде, напевно, перезапустити той процес, який сьогодні має місце бути і почати виконувати ті завдання, які перед президентом Зеленським та його командою ставило суспільство на виборах президента-2019, – розповів лідер партії “Слуга народу”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh