Авторські статті

Побоїще під Києво-Святошинським судом словами очевидців

Як ви вже всі знаєте, “васильківським псевдотерористам” Ігорю Мосійчуку, Сергію Бевзу і Володимиру Шпарі дали по 6 років кожному.

Дружина Бевза Христина вже назвала цей вирок сатанинським – 6+6+6.

Про сам суд я напишу трохи пізніше. Бо після вироку під Києво-Святошинським судом було побоїще – “Беркут” побив людей, які мали намір не випустити з двору суду автозак із засудженими.

Люди були переважно з Майдану, вони під дощем стояли під судом більше трьох годин, поки суддя Бурбела зачитував вирок. Коли судилище закінчилося, вони не розійшлися, а продожили мітинг під судом. Весь цей час напроти стояв лише один автобус з “Беркутом”.

Звідки узялася решта “беркутів” – ми так і не зрозуміли, вочевидь, їх якось прогавили. Частина вийшла з внутрішнього двору суду, решта з’явилися звідкілясь зліва (якщо стояти спиною до суду). “Ми прогавили “Беркут”, – сказав хтось у натовпі.

Беркути кинулися розчищати від людей виїзд з двору суду. Люди не давали себе відтіснити, почалася сутичка, яка переросла в бійку.
Спочатку люди відтіснили “Беркут”, ті пішли в обхід, потім швидко повернулися і цим маневром трохи розсіяли щільність натовпу мітингувальників. Їх стало більше, вони зачистили виїзд, і під посиленою охороною “Беркуту” і “Грифону” автозак виїхав. Після цього почалося побоїще.

Газ використовували обидві сторони – раз чи двічі мітингувальники, решту разів – “Беркут”. Вони били людей кийками і ногами. Люди після того почали кидати у них все, що під руку трапилось. Каменюкою розбили вікно у суді, зірвали табличку (про табличку знаю з чужих слів, сама не бачила).

“Беркути” просто озвіріли. При мені били кийком старого діда, який не бився, а утікав від них. Сергія Б. зі “Свободи” вони кинули на гострі металеві шпичаки паркану і навмино натисли згори. В результаті у Сергія пробиті з м’ясом обидві ноги. Ми надавали йому першу допомогу, поки прибула “швидка” (особисто я, щоправда, лише тримала ліхтарик), хлопець мало не непритомнів від болю.
Прибуло аж 6 машин “швидкої допомоги”. Але усім постраждалим в них не вистачило місця. Серед побитих – нардепи-свободівці Леонов, Бублик і Кириленко.

Били і журналістів. Зокрема, побили фотокора Макса Левіна і розбили йому спалах. Мене особисто якесь тупе здоровило вхопило й кидануло на асфальт, я дивом встигла захистити фотоапарат. Я, до речі, була у помаранчевому жилеті “Преса”, з бейджем на шиї і великим фотоапаратом у руках.

Автомайданівці – молодці, зловили після того автобуси з цими тварюками, заблокували і спустили колеса.
Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

 1. Устроили в центре страны парад неконтролируемых имбицылов и теперь все кто их тронет – плохие. Ибо нех трогать идейных людей. Все говорят что беркута плохие. А вы хорошие? Продались закопейки. Бомжуете на асфальте. Еще и пожрать и одется им подавай. А вы б_ля не знали в какое время года вы едете ?! Вас что обязаны кормить?! Гоблины ! Валите нафиг обратно по своим областям ! Нечего засырать наш город. Развели Евросрач на Евромайдане. Евродибилы блин.
  ЗЫ: А п..ды получили правильно. Потому что нех лезть туда куда нех лезть.Я бы вас тоже костылял поголовно.Вы просто уже достали по самое не могу. Валите работать а не булки морозите на Майдане! Выставка распи_здяев.

 2. отец гундяй, ты сбежал из психушки? Или там уже доступ к интернету появился?

 3. Паства!
  Братья по Вере!
  Почкму неправильно применяете резиновые палочки?
  Нудно: на колени и сосать, сосать и сосать у масковского попа!
  А полочка сама просится в … беркутятам!

 4. Это беркутовцы – тварюки? Дамочка, а вас не учили, что есть закон? Мешаете исполнению закона -получайте по полной программе. Тварюки – это так называемые майдановцы и автомайдановцы – нападение на правоохранительные органы, блокировка движения, захват государственных зданий, нанесение порчи коммунальному и частному имуществу, я уже не говорю за оскорбления в адрес людей, исполняющих свои обязанности – за это надо карать и жестоко. А таких журналистов, как вы – гнать в шею из страны, вы не украинцы – вы тупые бандеровцы. Бандера кончил жизнь в Польше – вот и вам туда же, вас там быстро научат, что такое демократия и свобода слова, – в первую очередь это объективность, а не навязвание своих радикальных и противозаконных взглядов с помощью СМИ.
  П.С. А Юрик классно получил от своих же в прошлом подчиненных. Что же он в бытность министром внутренних дел не разобрался с Беркутом-то? И так надо со всеми, кто рискует нарушать закон и нападать на милицию, прокуратуру и СБУ.

 5. Юзик в тюремной больнице “умирал” от тяжелых болезней, а тут вдруг окреп и набросился на Беркут с кулаками – чудеса!

 6. Стыдно за ЛУЦЕНКО и все остальное БЫДЛО
  прекрасно понимая что делает этот урод подбивает безмозглое быдло к войне с БЕРКУТОМ
  и эти уроды рвутся к власти
  как грустно смотреть на это неужели наше население БЕЗМОЗГЛОЕ
  посмотрите ролик разгон митингующих в ГЕРМАНИИ
  мирные демонстрации – это выражение мнения
  А БЕСПОРЯДКИ ЭТО БЕСПОРЯДКИ
  ОТПРАВЬТЕ ВУЕК НА ЗАРАБОТКИ ПУСТЬ РАБОТАЮТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.