Авторські статті

Побер: Нехай Путін захищає російськомовне населення в Росії

Путіну варто захищати від утисків російськомовне населення в Росії. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Ігор Побер. 

«У Криму і Севастополі упродовж усього часу незалежності України не було жодного факту утиску російськомовного населення. При цьому Путін, заявляючи про необхідність захисту  російськомовного населення в нашій державі, не бачить, що захисту потребують мешканці Росії», – зазначив Ігор Побер.

За словами «ударівця», упродовж багатьох років у деяких російських республіках Північного Кавказу відбуваються справжні утиски російськомовного населення, які влада відверто ігнорує. Наприклад, 1989 року в Чечено-Інгушетії, що входить до складу Північно–Кавказького федерального округу, етнічні росіяни становили 24,8%, а вже у 2010-му – лише 1,9% у Чечні та 0,8% в Інгушетії.

“Путіну потрібно вгамувати свої наполеонівські амбіції та нарешті звернути увагу на проблеми, вирішення яких просить російський народ. А в справи України втручатися не потрібно”, – наголосив Побер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Ахахахах, как мы все любим давать “умные советы”, что и кому делать… Но стоит лишь заглянуть в интернет…В ту же самую Википедию и посмотреть ну допустим “Плотность населения Украины по национальностям” и ответ очевиден. И на счет картинки к статье… У “художника” явно “зашкаливает уровень интеллекта”. Я просто уверена, что до третьего класса школы для детей с задержкой умственного развития, он дотянул ни разу не оставаясь на “второй год”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.