Побер: Нехай Путін захищає російськомовне населення в Росії

Путіну варто захищати від утисків російськомовне населення в Росії. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Ігор Побер. 

«У Криму і Севастополі упродовж усього часу незалежності України не було жодного факту утиску російськомовного населення. При цьому Путін, заявляючи про необхідність захисту  російськомовного населення в нашій державі, не бачить, що захисту потребують мешканці Росії», – зазначив Ігор Побер.

За словами «ударівця», упродовж багатьох років у деяких російських республіках Північного Кавказу відбуваються справжні утиски російськомовного населення, які влада відверто ігнорує. Наприклад, 1989 року в Чечено-Інгушетії, що входить до складу Північно–Кавказького федерального округу, етнічні росіяни становили 24,8%, а вже у 2010-му – лише 1,9% у Чечні та 0,8% в Інгушетії.

“Путіну потрібно вгамувати свої наполеонівські амбіції та нарешті звернути увагу на проблеми, вирішення яких просить російський народ. А в справи України втручатися не потрібно”, – наголосив Побер.

Comments

0 comments

One comment

  1. Ахахахах, как мы все любим давать “умные советы”, что и кому делать… Но стоит лишь заглянуть в интернет…В ту же самую Википедию и посмотреть ну допустим “Плотность населения Украины по национальностям” и ответ очевиден. И на счет картинки к статье… У “художника” явно “зашкаливает уровень интеллекта”. Я просто уверена, что до третьего класса школы для детей с задержкой умственного развития, он дотянул ни разу не оставаясь на “второй год”.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh