Прочитавши ці 15 цитат, ви пошкодуєте, що не прочитали “Автостопом по галактиці” Дугласа Адамса раніше

Коли ідея цього фантастичного роману прийшла в голову письменнику, він і уявити собі не міг, яким приголомшливим успіхом користуватиметься книга!

Вона побила рекорди продажів у багатьох країнах світу.

А через кілька років після публікації по ній був знятий серіал.

Ще б! Такий тонкий гумор підкорить будь-якого читача

Тільки постарайтеся ніколи не зустрічатися з собою — це зазвичай викликає небажане замішання і досить сильний стрес.

Час— ілюзорний… час обіду ще ілюзорніше.

Класична помилка, яку здійснюють проектувальники абсолютно надійних систем, недооцінка винахідливості клінічних ідіотів.

Ідеалізм, чиста наука, пошуки істини — все це дуже добре, але рано чи пізно, боюся, настає момент, коли починаєш підозрювати, що всій багатовимірної нескінченністю Всесвіту насправді заправляє жменька маніяків. І якщо мені належить вибір, витратити ще десять мільйонів років на встановлення цього факту або просто взяти гроші і дати драла, то особисто я не проти розім’ятися.

Сподобалося?

Тоді вирушаємо в подорож по галактиці

1.

media.giphy.com

У цієї планети є – точніше, була одна проблема: більшість людей тільки й робили, що страждали, бо не знаходили в житті щастя. Народжувалося багато рішень, але майже всі вони зводилися до перерозподілу маленьких зелених клаптиків паперу – що саме по собі досить дивно, так як хто-хто, а маленькі зелені клаптики паперу ніяких страждань не відчували, бо щастя не шукали.

2.

Мій Всесвіт – це мої очі i мої вуха. Все інше – не більше ніж чутки.

3.

media.giphy.com

По-моєму, ми зекономимо купу часу, якщо я зійду з розуму прямо зараз.

4.

media.giphy.com

І останнє. Якщо тобі ще коли-небудь знадобиться допомога, якщо ти опинишся в безвихідному положенні, на краю прірви… – Так? – Прошу тебе, не роздумуй довго і стрибай у прірву до чортів собачих!

5.

media.giphy.com

— Я відмовляюся представити докази свого існування, — каже Бог, — тому доказ заперечує віру, а без віри я ніщо. — Але вавілонська рибка просто не могла виникнути в результаті випадкової еволюції, — зазначає Чоловік. — Отже, ти існуєш, і, отже, за твоїми ж власними словами, ти не існуєш. Що і потрібно було довести. — О Боже, про це я якось не подумав! — вигукує Бог. І зникає в хмарці логіки.

6.

media.giphy.com

– Останній цікавий співрозмовник попався мені сорок мільйонів років тому. І знаєте, ким він виявився? – Ким же? – Кавомолкою.

7.

media.giphy.com

– Життя! – меланхолійно промовив Марвін. – Можна його зневажити, можна не помічати, але любити?!

8.

media.giphy.com

Намагаючись зрозуміти людей. Форд Префект ніяк не міг звикнутися з їх звичкою постійно констатувати очевидний, на кшталт “Чудовий дєньок сьогодні, чи не правда?” або “Який ви високий!” або “О Боже, ви, здається, впали в тридцатифутовий колодязь… Нічого не побили?”. Форд придумав теорію, що пояснює цю особливість поведінки: якщо людська істота перестає розмовляти, його рот зростається.

9.

media.giphy.com

– Все життя я відчував дивне безпричинне відчуття, що в світі щось відбувається – щось велике, навіть зловісне, – а від мене це тримають в таємниці. – Абсолютно нормальна параноя. У кого її немає?

10.

media.giphy.com

Кожна цивілізація в своєму розвитку неминуче проходити три чітко різні стадії: Боротьба за виживання, Цікавості і Витонченості, відомі інакше як стадії Як, Чому і Де. Наприклад, перша з них характеризується питанням: „Як би нам поїсти?“, одного питанням: „Навіщо ми їмо?“ і третя: „Де б нам краще повечеряти?“

11.

media.giphy.com

Всесвіт величезний, і ця його властивість надзвичайно діє на нерви, внаслідок чого більшість людей, зберігаючи свій душевний спокій, воліють не пам ” ятати про його масштаби.

12.

media.giphy.com

У грудях Марвіна заскрежетали шестерні. – Кумедна штука життя, – трагічним тоном промовив він. – Здається, ось межа, гірше не буває… І тут стає ще невиносиміше!

13.

media.giphy.com

Життя у нього таке захоплююче головним чином тому, що він сам рідко розуміє, що творить.

14.

media.giphy.com

Я виконав вашу вказівку. Що накажете робити далі: тихо іржавіти в кутку або померти прямо на місці?

15.

media.giphy.com

– Значить, ми ось-ось приземлимося? – каже Артур. – Якщо мені не зраджує пам’ять, за програмою ми повинні не приземлитися, а врізатися. – Врізатися? – Так, так має бути за планом. Для цього є якась причина, дуже важлива, але я точно не пам пам’яка. Форд вибухнув: – Ви – купа порожніх придурків! – От-от, – радісно сказави капітан, – це і є та сама причина.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh