Новини

По рухах людини можна визначити його симпатію

Вчені задалися метою визначити жерсти і рухи людини, які свідчили б про його симпатію. Підсумки досліджень фахівці Канзаського Університету оприлюднили у виданні Neuroscience.

Перш за все, про те, що чоловік відчуває до вас гарні почуття, говорить його погляд в очі. Зазвичай люди не дивляться пильно на тих, хто викликає у них роздратування, або неприязнь. Разом з тим, занадто довге споглядання може викликати в того на кого дивляться, збентеження, або злість.

Іншим важливим чинником є незначні дотики. Коли нам подобається співрозмовник, ми деколи мимоволі торкаємося до його тіла. Також при наявності симпатії до людини інша особа може прибирати з його одягу маленькі ворсинки, або волосся, а також дружньо поплескувати по плечу.

По-третє, люди в разі виникнення у них позитивних емоцій по відношенню до іншої людини злегка нахиляються в його бік. І, навпаки, при наявному відторгненні людина прагне фізично віддалитися від неприємного йому індивідуума. Крім того, у разі взаємної симпатії люди зазвичай копіюють жерсти і поведінку один одного, дзеркально повторюючи рухи свого співрозмовника.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.