По рухах людини можна визначити його симпатію

Вчені задалися метою визначити жерсти і рухи людини, які свідчили б про його симпатію. Підсумки досліджень фахівці Канзаського Університету оприлюднили у виданні Neuroscience.

Перш за все, про те, що чоловік відчуває до вас гарні почуття, говорить його погляд в очі. Зазвичай люди не дивляться пильно на тих, хто викликає у них роздратування, або неприязнь. Разом з тим, занадто довге споглядання може викликати в того на кого дивляться, збентеження, або злість.

Іншим важливим чинником є незначні дотики. Коли нам подобається співрозмовник, ми деколи мимоволі торкаємося до його тіла. Також при наявності симпатії до людини інша особа може прибирати з його одягу маленькі ворсинки, або волосся, а також дружньо поплескувати по плечу.

По-третє, люди в разі виникнення у них позитивних емоцій по відношенню до іншої людини злегка нахиляються в його бік. І, навпаки, при наявному відторгненні людина прагне фізично віддалитися від неприємного йому індивідуума. Крім того, у разі взаємної симпатії люди зазвичай копіюють жерсти і поведінку один одного, дзеркально повторюючи рухи свого співрозмовника.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh