Новини

Плотницький в Росії

Після скинення з посади головного луганського терориста в кінці 2017 року Плотницький зі свитою нібито втік до Москви.

На його місце прийшов зрадник і сепаратист, “силовик” Леонід Пасічник, який вже заявив, що має намір брати участь у “виборах” “глави” “ЛНР” восени поточного року.

Деякий час про Плотницького нічого не було чутно, але не так давно стало відомо, що насправді ще при втечі ватажка карального батальйону “Зоря”, на рахунку якого сотні закатованих патріотів і обстріли Луганська, схопили на кордоні і передали ФСБ.

А потім і зовсім з’ясувалося, що екс-ватажок луганських бойовиків насправді сидить у Санкт-Петербурзькому СІЗО “Хрести” і “щільно співпрацює зі слідством”. Але днями терориста тут не знайшли, про що розповів член суспільно спостережної комісії Роман Ширшов.

За його словами, він відвідав СІЗО, віддав адміністрації список людей, в якій було прізвище Теслярського, проте в “Хрестах” йому сказали, що такого тут немає.

“Сказали, що Теслярського немає”, – зазначив громадський діяч.

Тепер Ширшов спробує з’ясувати через ФСБ, де насправді знаходиться терорист і колишній ватажок “Луганської народної республіки”.

До речі, нещодавно джерела розповіли, що терорист пішов на угоду зі слідством і активно “здає” всіх тих, хто причетний до війни на Донбасі, пов’язаної Кремлем.

Зокрема, Теслярський, про що сказано в повідомленні Telegram-каналу “Незигарь”, дає свідчення на помічника президента РФ Владислава Суркова, який вважається куратором бойовиків на Донбасі.

Раніше стало відомо, чому Плотницький був жорстоким до своїх конкурентів і прибирав усіх, хто представляв для нього хоч якусь маленьку загрозу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України