Політика

Іранський суд видав ордер на конфіскацію американського нафтового вантажу: чи може розпочатися третя світова війна?

Днями суд в Ірані оголосив про “конфіскацію” танкера Advantage Sweet, який йшов під прапором Маршаллових островів і перевозив американську нафту.

Судно було захоплено в Перській затоці разом із вантажем.

Рішення цього суду не визнаються міжнародними інституціями. Зазначається, що “конфіскацію” проводять нібито на користь іранських пацієнтів, які страждають на бульозний епідермоліз.

“Після судових розглядів… іранський суд видав ордер на конфіскацію американського нафтового вантажу, що перевозився танкером Advantage Sweet у Перській затоці. Після цього нафтовий танкер було захоплено”, – ідеться в повідомленні.

Політолог і доброволець ЗСУ Кирило Сазонов у Telegram звертає увагу на важливість цієї події.

Це тільки на перший погляд здається смішною співдружність таких країн, як Іран, Північна Корея та Еритрея, а на ділі такий союз може виявитися досить небезпечним, пише Сазонов.

На думку політолога, Третя світова війна почалася, оскільки знайшлися ті, хто ризикнув напасти на США, нехай навіть поки що тільки на корабель цієї країни.

Сазонов вважає, що світ має напружитися від того, що Іран “конфіскував” американський танкер із нафтою: “Іран просто захопив і забрав. Вартість партії нафти оцінюється в суму понад 50 млн доларів. Але справа, як ви розумієте, не в кількості грошей, а справа в принципі”.

Потім доброволець ЗСУ пояснив: “М’якість Байдена мала закінчитися погано. Саме так і сталося. Це виклик. Вони разом: Іран, Північна Корея, Еритрея. Хто не вірив, коли я говорив, що починається Третя світова війна? Так ось же вона почалася. Розумію, що це погана новина, але краще знати реальний “діагноз”. Шанси відсидітися мізерні, оскільки тепер це стосується не тільки України”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України