Авторські статтіНовини

Пленарне засідання Єпископської Конференції Польщі напередодні Всесвітнього дня молоді

Всесвітній день молоді у Кракові, душпастирство сімей, питання цивільних партнерств, пастирське дбання про мігрантів – це основні теми дводенного, 373-го з черги пленарного засідання Єпископської Конференції Польщі. Під час асамблеї йшла мова також і про приготування до Національного паломництва до Риму з нагоди ювілею 1050-річчя хрищення Польщі, яку заплановано провести у жовтні ц.р.

Як відомо, центральні події Всесвітнього дня молоді в Кракові відбуватимуться від 26 до 31 липня за участю Папи Франциска. Попередньо, від 20 до 25 липня будуть проходити дні молоді в польських дієцезіях та єпархіях. Пленарне засідання єпископів є останнім перед тими важливими подіями.

Душпастирство сімей становило важливу тему асамблеї Єпископської Конференції Польщі. Представлено проект цього душпастирства в світі Апостольського Напоумлення Папи Франциска «Радість любові» (Amoris laetitia), беручи до уваги також і проблеми цивільних партнерств.

Обговорена душпастирська опіка мігрантами, як також допомога біженцям та переселенцям, зокрема з боку польського відділу організації Карітас, яка виявляє діяльну підтримку населенню Близького Сходу.

Додамо, що на так звані «єпархіальні дні» напередодні Всесвітньої зустрічі, до Польщі прибуде понад 4,5 тисяч української молоді. Урочисті Святі Літургії передбачені в Ряшеві та Перемишлі. Однією з офіційних мов Світового дня молоді є українська.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України