«Племінниця російського олігарха» за справу Ібіци оголошена в міжнародний розшук

Сенсаційний успіх особливої комісії Soko Ibiza! Через рік після найбільшого політичного скандалу в історії Другої Республіки більше дванадцяти годин оригінальних відео – і аудіоматеріалів пастки на віллі на Ібіці для тодішнього лідера АПС Хайнца-Крістіан Штрахе в руках слідчих. Пошук передбачуваної «племінниці олігарха» тепер здійснюється на міжнародному рівні з публікацією фотографій.

Вражаючий підсумок роботи комісії: 55 домашніх обшуків, 259 допитів, 48 звітів про відеонаглядх і 15 телефонних прослуховувань. Всього 34 терабайта даних. Тепер в руках криміналістів знаходяться і всі 12:32 годин відео – і аудіозаписів від початку установки пастки влітку 2017 року до самої розв’язки, а також зустрічей з приманкою до цього раніше. Підслуховуючі пристрої також знайдені і знаходяться в розпорядженні слідства.

Федеральне управління кримінальної поліції за розпорядженням державного прокурора Відня опублікувало кілька фотографій по справі невідомого злочинця з псевдонімом Олена Макарова. З точки зору кримінальної поліції, є надія, що це допоможе в пошуках більш детальної інформації про історію створення та підготовки «Ібіцкого відео».

Інформацію можна надати в будь-який час в Федеральне управління кримінальної поліції електронною поштою або за телефоном (bundeskriminalamt@bmi.gv.at або +43 (0) 1 / 24836-985025.)

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:Bundeskriminalamt

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh