Новини з Австрії

«Племінниця російського олігарха» за справу Ібіци оголошена в міжнародний розшук

Сенсаційний успіх особливої комісії Soko Ibiza! Через рік після найбільшого політичного скандалу в історії Другої Республіки більше дванадцяти годин оригінальних відео – і аудіоматеріалів пастки на віллі на Ібіці для тодішнього лідера АПС Хайнца-Крістіан Штрахе в руках слідчих. Пошук передбачуваної «племінниці олігарха» тепер здійснюється на міжнародному рівні з публікацією фотографій.

Вражаючий підсумок роботи комісії: 55 домашніх обшуків, 259 допитів, 48 звітів про відеонаглядх і 15 телефонних прослуховувань. Всього 34 терабайта даних. Тепер в руках криміналістів знаходяться і всі 12:32 годин відео – і аудіозаписів від початку установки пастки влітку 2017 року до самої розв’язки, а також зустрічей з приманкою до цього раніше. Підслуховуючі пристрої також знайдені і знаходяться в розпорядженні слідства.

Федеральне управління кримінальної поліції за розпорядженням державного прокурора Відня опублікувало кілька фотографій по справі невідомого злочинця з псевдонімом Олена Макарова. З точки зору кримінальної поліції, є надія, що це допоможе в пошуках більш детальної інформації про історію створення та підготовки «Ібіцкого відео».
«Племянница русского олигарха» из дела Ибицы объявлена в международный розыск

Інформацію можна надати в будь-який час в Федеральне управління кримінальної поліції електронною поштою або за телефоном (bundeskriminalamt@bmi.gv.at або +43 (0) 1 / 24836-985025.)

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:Bundeskriminalamt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України