Розберемо кожний з цих програмних продуктів більш докладно.
Система управління “1С-Бітрікс”
Даний програмний продукт є безперечним лідером серед комерційних систем управління. У його склад входять наступні версії: “1С-Бітрікс: Управління сайтом”, “1С-Бирикс: Корпоративний портал”, “Бітрікс 24”, “1С-Бітрікс: Корпоративний портал-Оренда” (SaaS), “.Net Forge CMS”. Кожна з вище перерахованих версій продукту володіє певним набором функцій.
Завдяки “1С-Бітрікс: Управління сайтом” з’являється можливість додавати, видаляти і редагувати інформацію на сайті, представлену як в текстовому, так і графічному варіанті. При цьому абсолютно не потрібно володіти якимись спеціальними технічними знаннями і навичками, а достатньо вміти працювати з простими офісними програмами. Крім того, в цій версії передбачені можливості управління рекламою, форумами, проводити швидкий пошук по сайту, розподіляти права доступу до інформації між користувачами і багато іншого.
Друга версія дозволяє співробітникам компанії вести власні блоги, складати звіти, отримувати розсилки про майбутні нарадах тощо
“Бітрікс 24” є аналогом web 2.0, завдяки чому у працівників з’являються можливості застосовувати в професійній діяльності вже знайомі і звичні для них інструменти комунікацій.
SaaS дозволяє орендувати віртуальний сервер, на якому вже встановлена “1С-Бирикс: Корпоративний портал”.
П’ята версія програмного продукту дозволяє створювати інтернет-проекти різної складності.
Система управління “UMI.CMS”
У лінійку продуктів цієї CMS входять такі, що розрізняються по складу модулів редакції: “Start”, “Lite”, “Corporate”, “Shop”, “Business”, “Commerce”.
Перша редакція підходить для створення простих сайтів і поширюється на безкоштовній основі.
Друга редакція включає основний необхідний набір модулів і підходить для створення сайту-візитки.
“Corporate” дозволяє створювати вже більш індивідуальний проект, відповідає вимогам навіть великого бізнесу. Завдяки їй можна створити групу сайтів, що належать одній компанії.
Редакція “Shop” призначена для створення інтернет-магазинів, в яких не передбачено складний функціонал.
“Business” підходить для реалізації великих інтернет-проектів, в яких представлений великий обсяг структурованих даних (наприклад, сайти з каталогами продукції).
Редакція “Commerce” включає в себе повний склад модулів та ідеально відповідає вимогам ведення будь-якого інтернет-бізнесу.
Система управління “NetCat”
В цю систему управління сайтами входять такі редакції.
“Standard” ідеально підходить для сайтів, в яких передбачено нескладний функціонал. В якості прикладу можуть виступати презентаційні сайти.
“Business” підходить для простих інтернет-магазинів.
“Corporate” передбачає можливості для розробки вже більш складних інтернет-рішень (порталів, корпоративних сайтів).
“Community” – це ідеальне рішення для створення проектів Web 2.0.
“E-commerce” підходить для керування простими і складними інтернет-магазинами.
“Extra” включає в себе повний набір модулів.
Нижче перелічимо можливості даного програмного продукту.
У всіх перерахованих вище комерційних систем управління існують свої партнерські програми, надають знижки та інші переваги, що стосуються придбання і використання даного програмного продукту.
Підводячи підсумок всього вищесказаного про комерційних системах управління, перерахуємо їх наступні переваги: широко представлений функціонал можливостей системи, гнучкість, не вимогливі до хостинг-майданчиків, постійно оновлюються, володіють високим ступенем захисту, працює професійна служба підтримки, у яку в будь-який момент можна звернутися у разі виникнення будь-яких питань, характеризуються дружнім інтерфейсом.