Техно

Платні системи управління сайтом

Серед платних CMS на сьогоднішній день, мабуть, найбільш відомими, які займають лідируючі позиції у своєму сегменті, є “1С-Бітрікс”, яку можна купити тут: https://vt.ua, “UMI.CMS”, “NetCat”.

Розберемо кожний з цих програмних продуктів більш докладно.

Система управління “1С-Бітрікс”

Даний програмний продукт є безперечним лідером серед комерційних систем управління. У його склад входять наступні версії: “1С-Бітрікс: Управління сайтом”, “1С-Бирикс: Корпоративний портал”, “Бітрікс 24”, “1С-Бітрікс: Корпоративний портал-Оренда” (SaaS), “.Net Forge CMS”. Кожна з вище перерахованих версій продукту володіє певним набором функцій.

Завдяки “1С-Бітрікс: Управління сайтом” з’являється можливість додавати, видаляти і редагувати інформацію на сайті, представлену як в текстовому, так і графічному варіанті. При цьому абсолютно не потрібно володіти якимись спеціальними технічними знаннями і навичками, а достатньо вміти працювати з простими офісними програмами. Крім того, в цій версії передбачені можливості управління рекламою, форумами, проводити швидкий пошук по сайту, розподіляти права доступу до інформації між користувачами і багато іншого.

Друга версія дозволяє співробітникам компанії вести власні блоги, складати звіти, отримувати розсилки про майбутні нарадах тощо

“Бітрікс 24” є аналогом web 2.0, завдяки чому у працівників з’являються можливості застосовувати в професійній діяльності вже знайомі і звичні для них інструменти комунікацій.

SaaS дозволяє орендувати віртуальний сервер, на якому вже встановлена “1С-Бирикс: Корпоративний портал”.

П’ята версія програмного продукту дозволяє створювати інтернет-проекти різної складності.

Система управління “UMI.CMS”

У лінійку продуктів цієї CMS входять такі, що розрізняються по складу модулів редакції: “Start”, “Lite”, “Corporate”, “Shop”, “Business”, “Commerce”.

Перша редакція підходить для створення простих сайтів і поширюється на безкоштовній основі.

Друга редакція включає основний необхідний набір модулів і підходить для створення сайту-візитки.

“Corporate” дозволяє створювати вже більш індивідуальний проект, відповідає вимогам навіть великого бізнесу. Завдяки їй можна створити групу сайтів, що належать одній компанії.

Редакція “Shop” призначена для створення інтернет-магазинів, в яких не передбачено складний функціонал.

“Business” підходить для реалізації великих інтернет-проектів, в яких представлений великий обсяг структурованих даних (наприклад, сайти з каталогами продукції).

Редакція “Commerce” включає в себе повний склад модулів та ідеально відповідає вимогам ведення будь-якого інтернет-бізнесу.

Система управління “NetCat”

В цю систему управління сайтами входять такі редакції.

“Standard” ідеально підходить для сайтів, в яких передбачено нескладний функціонал. В якості прикладу можуть виступати презентаційні сайти.

“Business” підходить для простих інтернет-магазинів.

“Corporate” передбачає можливості для розробки вже більш складних інтернет-рішень (порталів, корпоративних сайтів).

“Community” – це ідеальне рішення для створення проектів Web 2.0.

“E-commerce” підходить для керування простими і складними інтернет-магазинами.

“Extra” включає в себе повний набір модулів.

Нижче перелічимо можливості даного програмного продукту.

У всіх перерахованих вище комерційних систем управління існують свої партнерські програми, надають знижки та інші переваги, що стосуються придбання і використання даного програмного продукту.

Підводячи підсумок всього вищесказаного про комерційних системах управління, перерахуємо їх наступні переваги: широко представлений функціонал можливостей системи, гнучкість, не вимогливі до хостинг-майданчиків, постійно оновлюються, володіють високим ступенем захисту, працює професійна служба підтримки, у яку в будь-який момент можна звернутися у разі виникнення будь-яких питань, характеризуються дружнім інтерфейсом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh