Економіка

Штигаль розповів, як перерахують платіжки за комуналку

Кабмін України запроваджує порядок перерахунку вартості комунальних послуг. Подорожчають платіжки на теплопостачання, водопостачання, а також вивезення сміття.

На засіданні уряду прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля заявив: “Затверджуємо порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг з постачання тепла, води та вивезення сміття. Це чіткий алгоритм, заснований на принципі “плати за те, що отримав”.

Прем’єр наголосив, що комунальні послуги мають бути якісними та відповідати заявленим стандартам. За його словами, люди мають бачити, що вони платять за реально надані послуги.

Також Шмигаль нагадав, що до кінця опалювального сезону комунальні тарифи на електрику, газ і тепло залишаються незмінними.

Так, згідно з рішенням Кабміну, перераховувати вартість комунальних послуг будуть за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або у невідповідній якості.

Порядок, який затвердив уряд, визначає механізм та умови здійснення перерахунку вартості послуг з постачання тепла, гарячої та холодної води, а також вивезення сміття.

Також передбачено кількісні та якісні характеристики надання комунальних послуг, які враховуватимуть під час перерахунку вартості.

При цьому Кабмін визначив особливості здійснення перерахунку залежно від виду договору, укладеного між виконавцем і споживачем, та умови, за яких перерахунок не проводять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України