Новини

Платформа для читання книг Букнет

Недаремно книги називають ключем до пізнання світу. Так, на сьогоднішній день далеко не всі цікавляться книгами, бо ми звикли бачити короткі інформаційні пости, щоб довго не затримувати себе читанням довгих текстів. Але користь читання книг не потрібно доводити, оскільки це зрозуміло якщо не кожному, то багатьом із нас.

Як часто ви читаєте сьогодні? Ні, річ навіть не йде про те, щоб читати щось у традиційному вигляді, торкаючись паперових сторінок, а навіть у якості веб-сторінки, електронної книги. Сподіваюся, що серед тих, хто читає цю статтю більшість все ж проводить свій час корисно, читаючи різні жанри літератури. Тим паче, що сьогодні я хочу розповісти вам про платформу Букнет, та висвітлити її особливості, які не можуть не зацікавити постійних читачів.

Платформа Букнет — щось нове?

Так, насправді в Інтернеті існує багато схожих платформ ,які дозволяють користувачам отримувати доступ до мільйоні сторінок літературного мистецтва. Але тут важливо акцентувати увагу на тому, що схожість не є ідентичністю, оскільки платформа Букнет насправді має свої особливості. які мало хто зустрічав на інших онлайн-ресурсах.

Що таке взагалі Букнет? Це онлайн-бібліотека, де зібрані як класичні літературні твори, так й сучасні, з ознаками постмодерну. Платформа має ухил більш на жіночу аудиторію, як на мене, це пояснюється великою кількістю книг, написаних у таких жанрах як еротична проза, любовний роман, жіночий роман тощо.

Але є й гарні творіння у жанрі фентезі, бойовиків або історичних романів, які будуть до смаку й чоловікам.

Особливості платформи Букнет

Йдемо до найцікавішого розділу. В чому ж різниця Букнету та інших онла-бібліотек? Зараз ви все дізнаєтесь.

По перше, щоб я хотів виділити — це відсутність повної комерції сайту. Так. ви можете придбати творіння якогось автора за певну суму грошей, але більшість книжок знаходиться у вільному доступі для завантаження на свій комп’ютер, телефон або інший електронний носій.
По друге, це розкриття таланту нових авторів. Оскільки ви можете стати не лише читачем, але й автором, про талант якого може дізнатися набагато більша аудиторія, а згодом свій талант перетворити в комерційний бізнес, продаючи свої літературні шедеври.

По третє, це активне спілкування між читачами та авторами у блогах і коментарях. Для творчої людини дуже важливо завжди отримувати фідбек про свої творіння, як іх зрозуміла аудиторія, що їм сподобалося, а що ні. Також іноді дуже важливо й самим читачам зв’язок з автором книги, яку вони читають або вже дочитали, щоб запитати про якісь сюжетні деталі, запитати про те, що хотів автор висловити своїм твором тощо.

Тому платформу Букнет booknet.com можна сміливо назвати новаторською та дуже привабливою для любителів сучасної літератури та також для авторів-початківців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України