Новини

Пластикові ємності з точки зору екології

Пластик у багатьох людей часто асоціюється з чимось одноразовим та шкідливим для навколишнього середовища. Коли на сміттєзвалищах, та навіть гуляючи на природі люди бачать купу пакетів та інших полімерних виробів, коли від пакетів гинуть птахи та морські жителі, то важко заперечити їх негативний вплив.

Але при цьому пластик може бути корисним, та не завдавати шкоди природі. Як це можливо, розглянемо на прикладі ємності для води, що виготовлена з полімерної сировини.

Шкідливий чи корисний?

Пластик на сьогодні є дуже популярним. З полімерної сировини виготовляється більшість того, чим користується сучасна людина. Озирніться навколо себе і ви напевно побачите полімерний виріб. Відро для сміття, пляшка для води, стильні меблі, вікна, тощо.

На жаль, популярність пластика має зворотну сторону — навколо цього матеріалу не вщухають розмови про його шкідливий вплив на екологію.

Так, одноразові пакети, одноразовий посуд, ПЕТ пляшки — якщо їх не утилізувати правильно, будуть ще довгі роки розкладатись на сміттєзвалищах, чи гуляти світовим океаном.

А якщо це якісні пластикові меблі, чи багаторазова ємність для зберігання рідини?

Переваги виробів з пластмас

Пластик можно назвати універсальним матеріалом, який по довговічності поступається хіба що склу. Але на відміну скляних виробів, пластикові вироби здатні витримувати чимале навантаження і щоби їх розбити потрібне неабияке зусилля.

  • Довгий строк служби. Виробники полімерних ємностей говорять про п’ятдесятилітній термін служби своїх виробів без втрати експлуатаційних властивостей. Міцність і довговічність матеріалу, дозволяють використовувати ємності із пластику протягом багатьох років, що є величезною перевагою цього матеріалу перед іншими.
  • Хімічна інертність пластмас і відсутність корозії дозволяють використовувати пластик в якості елементів каналізації, вигрібних ям, септиків. Таким чином продукти життєдіяльності людини не потрапляють в грунт і не забруднюють ґрунтові води.
  • Товари, виготовлені з полімерної сировини високої якості, не взаємодіють з навколишнім середовищем. Ємності встають в хімічну реакцію з переважною більшістю речовин, що в них зберігаються. Така зручна і практична тара може бути використана без ризику для здоров’я людини.
  • Можливість переробки. Коли ємність з харчового пластику вийде з ладу, її можна здати на переробку.

Які є недоліки

Звичайно, все що ми зазначили, стосується тільки якісної продукції, яка виготовлена з перевіреної сировини і має відповідні сертифікати якості. Купуючи вироби з дешевої сировини ви, по-перше, піддаєте ризику своє здоров’я, а по-друге, отримуєте в користування низькосортний виріб, який дуже швидко вийде з ладу.

На сайті Litolan представлені тільки якісні товари, виготовлені на українському виробництві, з використанням сертифікованого європейської сировини. Завітайте до інтернет-магазину, робіть замовлення, та переконайтеся в якості та безпечності пластикових виробів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України