Авторські статтіФотогалерея

Пластика, силікон і ботокс: скільки коштує краса Беллі Хадід

Спойлер: дорого, адже ідеальна зовнішність – це не тільки прекрасні гени, але і пластика.

Юна зірка підкорила модний олімп, серця фоловерів і умі дизайнерів мод, про що свідчать численні виходи зірки на всіх показах. Про красу Беллі Хадід розмовляє весь світ, вважаючи її найвпливовішою і привабливою моделлю, а багато її порівнюють з Карлою Бруні, і адже насправді дівчата дуже схожі, незважаючи на те що Карлі вже 50 років.

Про те, що Белла стане моделлю, стало відомо після того, як її старша сестра, Джіджі, почала брати участь у модних показах. Втім, коли у тобі мама – колишня фотомодель, іншого шляху і бути не може. І якщо проблем із зовнішністю у Джіджі ніколи не було, то Белла не завжди була такою красунею.

У 14 років, саме тоді вона вперше вийшла на подіум зі своєю мамою, вона була схожа на гидкого каченяти. Перші зміни в зовнішності відбулися в 2014 році, коли Беллі було 18 років. Саме після цих модифікацій тіла дівчина стала популярною і відомою на весь світ. У чому ж секрет її краси? Експерт розвінчав всі міфи про її зовнішності і розповів, а ми підрахували, скільки коштує бути такою, як Белла. Відразу скажемо, що без пластики у Хадід не обійшлося.

Пластика, силикон и ботокс: сколько стоит красота Беллы Хадид

Пластика, силикон и ботокс: сколько стоит красота Беллы ХадидМаріна Кульбаєва, лікар-дерматовенеролог, косметолог:

Якщо простежити за б’юті-еволюцією Беллі Хадід по фотографіях, то, найімовірніше, в деяких зонах цей процес не обійшовся без пластичних операцій.

Пластика

Перша область, яка зазнала корекції, – це повіки. Судячи по знімках, демонструє зміна форми очей, модель робила блефаропластику. Особливо добре це помітно на останньому (недавньому) фото.

Ніс також зазнав невеликі зміни: крила носа стали вже, а спинка – рівніше. Подібні зміни можна отримати, пройшовши процедуру ринопластики.

Виразні вилиці Беллі також є результатом роботи досвідчених лікарів: витончена форма була отримана, найімовірніше, шляхом видалення грудкою Біша і підтяжки середньої третини обличчя.

Але на цьому доля пластичного хірурга в моделюванні зовнішності зірки не закінчилося: судячи з фотографій, лікар попрацював над збільшенням грудей Беллі, тобто мала місце маммопластика (пластична операція по зміні об’єму та форми грудей).

Пластика, силикон и ботокс: сколько стоит красота Беллы Хадид

Косметологія

Зрозуміло, не обійшлося без косметологічних процедур: косметолог потрудився над підборіддям Хадід, зробивши його більш виразним за допомогою контурної пластики (ін’єкційне введення філера) і ботулінотерапії (введення препаратів на основі ботулотоксину).

Також мала місце корекція носової борозни (ін’єкційне введення філера). Судячи з відсутності зморшок на лобі і в зоні навколо очей, модель регулярно робить процедури ботулинотерапии (ін’єкційне введення препаратів на основі ботокса).

Хороший тонус і колір шкіри говорять про те, що для підтримки якості і краси шкіри Белла користується апаратними методиками (BBL-терапія), а також робить процедури біоревіталізації і PRP-терапії.

Але зірка не згодна із звинуваченнями в пластичних операціях

Незважаючи на те, що експерт, та й взагалі весь світ (про це говорять численні статті в ЗМІ), впевнений у тому, що зірка робила численні пластичні операції, Белла це заперечує. Про це вона розповіла у своєму інтерв’ю австралійської версії журналу InStyle. «Люди думали, що я робила пластичні операції. І знаєте що? Ми можемо зробити скан моєї особи, але ви нічого не знайдете. Я боюся навіть філлеров, адже мені не хочеться зіпсувати своє обличчя».

Заява вельми вражаюча, проте на правду це майже не схоже, адже зміни в зовнішності говорять про зворотне.

Досьє. Белла Хадід

Дата народження: 9 жовтня 1996 року (вік 22, Ваги)

Зріст – 175 см

Вага – 50 кг

Обсяги – 86/61/86

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.