Плани «Укроборонпрому» на 2015 – 2016 роки по випуску бронетехніки

Держконцерн «Укроборонпром» останнім часом радує новинами. Намедни повідомлялося про те, що концерн планує налагодити виробництво бронетранспортерів “Дозор-Б”, а зараз вже йде мова про однин з кращих танків в світі – “Оплот”. Так, в планах концерну, в 2015-му випустити для потреб ЗСУ до 40 одиниць таких бойових машин, а в 2016-му вийти на показник в 100-120 Оплотів!

Крім Оплотів «Укроборонпром» буде нарощувати випуск також іншої важкої техніки, тих же модифікацій “Булат”. Всього ж, за 2015-й рік буде випущено до 120 одиниць танкової техніки з під верстата концерну. І це не кажучи про те, що паралельно будуть вестися дослідно-конструкторські роботи з випуску вітчизняних БПЛА, контрбатарейна систем боротьби і першої 3-х координатної радіолокаційної станції.

Звичайно, плани надихають, але як уже неодноразово говорилося, в умовах тієї війни що зараз ведеться на сході України, наявність Оплотів на противагу Булатів може бути економічно необґрунтована. Адже за ціною одного Оплоту можна модифікувати три Булата. А в умовах танкового бою це явна перевага, хоча багато чого залежить і від екіпажу.

Тим не менш, перспективи та плани не можуть не радувати, підсумовує zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh