Авторські статті

Плани «Укроборонпрому» на 2015 – 2016 роки по випуску бронетехніки

Держконцерн «Укроборонпром» останнім часом радує новинами. Намедни повідомлялося про те, що концерн планує налагодити виробництво бронетранспортерів “Дозор-Б”, а зараз вже йде мова про однин з кращих танків в світі – “Оплот”. Так, в планах концерну, в 2015-му випустити для потреб ЗСУ до 40 одиниць таких бойових машин, а в 2016-му вийти на показник в 100-120 Оплотів!

Крім Оплотів «Укроборонпром» буде нарощувати випуск також іншої важкої техніки, тих же модифікацій “Булат”. Всього ж, за 2015-й рік буде випущено до 120 одиниць танкової техніки з під верстата концерну. І це не кажучи про те, що паралельно будуть вестися дослідно-конструкторські роботи з випуску вітчизняних БПЛА, контрбатарейна систем боротьби і першої 3-х координатної радіолокаційної станції.

Звичайно, плани надихають, але як уже неодноразово говорилося, в умовах тієї війни що зараз ведеться на сході України, наявність Оплотів на противагу Булатів може бути економічно необґрунтована. Адже за ціною одного Оплоту можна модифікувати три Булата. А в умовах танкового бою це явна перевага, хоча багато чого залежить і від екіпажу.

Тим не менш, перспективи та плани не можуть не радувати, підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України