Новини

Планшети Apple: чи варто переплачувати?

Найпопулярніші планшети в Україні — Apple iPad. За ними вишиковуються цілі черги, незважаючи на значний цінник. Чим так приваблює продукція американського бренду, і чи варто за неї переплачувати? Розбираємось нижче.

Планшети Apple: елегантність, продуктивність, iOS

Тяга до мінімалізму — відома «фішка» Apple. Смартфони в них тільки iPhone, ноутбуки тільки MacBook, а планшети лише iPad. Гаджети прямокутної форми з фірмовим «відкусаним» яблуком на задній кришці з року в рік стають тоншими й більшими, а в іншому зовні майже не відрізняються один від одного. Їх обирають за надійність, простоту та стиль. Володіти АйПадом означає зарекомендувати себе як ділову людину зі статусом у суспільстві.

iPad працює на фірмовій «операційці» Apple — iOS. Власна ОС бренду відрізняється продуктивністю, зручним інтерфейсом та безпекою. Вона не потребує антивірусів: компанія досконально тестує софт на наявність шкідливих «жучків» перед випуском. Є в надмірній потязі до безпеки й мінуси: завантажити сторонню програму, якої немає в офіційному віртуальному магазині App Store, не вдасться.

iOS сподобається діловим людям: вона «нафаршована» корисними програмами на зразок iWork для редагування текстових документів або iMessage для комфортного спілкування. Власники кількох видів «яблучних» гаджетів (наприклад, планшет+смартфон+розумний годинник) можуть синхронізувати пристрої між собою. А ось дружити з іншими операційними системами iOS не хоче: навіть проста передача файлів через Bluetooth із гаджетів інших брендів може закінчитися провалом.

Крім своєї «операційки», iPad має ряд інших плюсів:

  1. Яскравість екрана. Запатентований дисплей Retina приваблює насиченим кольором, чіткістю і деталізованістю кадрів.

  2. Потужні акумулятори. Пропрацювати 10 днів в автономному режимі без підзарядки — цілком посильне для АйПад завдання.

  3. Швидке «залізо». Планшети Apple iPad буквально літають, не підвисають навіть при завантаженні ресурсомістких додатків. Виробник оптимізує ПЗ під підібране своїми ж інженерами залізо, тому техніка не гальмує.

  4. Якісне відео та фото. «Яблучні» камери хвалять навіть професійні фотографи, що вже говорити про найпростіших користувачів. Фронтальний модуль оснащується Facetime для відеоконференцій.

  5. Відмінний вибір програм на App Store. В офіційному магазині можна знайти програму на будь-який смак, від корисних месенджерів до найпопулярніших іграшок.

Є Apple iPad і мінуси. Наприклад, високий % платних ігор та програм, що зовсім не подобається користувачам у вік вседоступності. Навіщо платити за те, що можна знайти в інтернеті? Залежність від Itunes для синхронізації із системою — другий мінус. Більшість iPad не підтримує SD-карти та USB — здавалося б, дрібниця, але неприємно.

Проте найбільша вада «яблучної» техніки — ціна. Планшети Apple коштують на 40-50% дорожче за гаджети інших брендів з аналогічним набором параметрів. Погляди користувачів поділяються: одні запевняють, що вартість обгрунтована якістю і продуктивністю техніки, інші вважають, що переплачують за бренд. Втім, якщо є можливість заплатити більше за якісний девайс, чому б і ні?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України