«Планквадрат» на Донауінзель проти торговців наркотиками, вуаєристів, собак і велосипедистів

Двадцять п’ять поліцейських (в основному з міського поліцейського командування Донауштадт) почали посилене патрулювання на велосипедах, пішки або на патрульних машинах на 21-кілометровому острові, найбільшому рекреаційному районі федеральної столиці, який відвідують до 150 000 людей в день. У надзвичайних ситуаціях посадовим особам допомагають колеги з команди Брігіттенау. Крім того, ще існує надія, що почнеться патрулювання і на конях, які дуже допомогли б на острові, де є багато місць, куди можна швидко потрапити тільки з допомогою коней. Але після відставки міністра МВС цей проект використання кінної поліції завис в повітрі.

Основні проблеми на острові доставляють наркоторговці, в основному з Афганістану чи Північної Африки. В районі станції U1 Донауінзел торгівля наркотиками йде особливо інтенсивно при використанні так званих «закладок» на місцевості, буквально в кущах.

Ще одна проблема: напруженість на нудистських зонах в східній частині острова. Тут поліції допомагають «жовті жилети» з служби МА 45, які намагаються навести порядок з підглядачами і збоченцями всіх мастей.

Велике занепокоєння доставляють також зварювання відпочиваючих з-за місць для приготування гриля, гуляють з порушенням закону про повідках і намордниках собаки і велосипедисти, які турбують своєю шаленою їздою пішоходів. З такими поліція проводити зазвичай тільки усні бесіди і намагається не привертати відразу до адміністративної відповідальності.

Але відносно спокійні дні полічені. З 21 по 23 червня тут відбудеться 36-й музичний фестиваль на Дунайському острові, одне з найбільших в Європі заходів під відкритим небом. Очікується близько трьох мільйонів відвідувачів.

За матеріалами: diepresse.com
Фото: wiki.org

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh