Нічні поїзди у Європі набирають популярність

На тлі глобального потепління європейці все частіше задаються питанням про вибір екологічних видів транспорту

На цьому тлі в Європі зріс попит на залізничні перевезення і Австрійські залізниці (ÖBB) навіть вирішили відновити нічні поїзди. Deutsche Bahn покинув бізнес нічних поїздів і австрійці перейняли його частину. Під маркою «Nightjet», заснованої на «Railjet», 18 ліній нічних поїздів призначені для того, щоб донести австрійський затишок і екологічну свідомість до пасажирів ÖBB. Здавалося б, в століття високих швидкостей і достатку авіакомпаній-лоукостерів спальні вагони повинні були б сприйматися як анахронізм. Однак на ділі виявилося зовсім навпаки. У 2019 кількість пасажирів на «Nightjet» зросла до 20 відсотків.

З 20 січня по маршруту Відень-Брюссель два рази в тиждень почав курсувати нічний поїзд. І судячи по числу проданих квитків – попит на нього є, навіть незважаючи на те, що час у дорозі складає близько 15 годин. Зате з комфортом, до того ж можна спокійно працювати, благо в вагонах є бездротовий інтернет.

Зі зміною розкладу в грудні 2020 року нічний поїзд також буде ходити в Амстердам. Інший напрямок в даний час обговорюються. Існує поетапний план розширення до 2026 року – нічні поїзди в Париж, Барселону і на північ Європи.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh