Північна Корея відключила 3G для туристів

КНДР навряд чи можна назвати доброзичливою до туристів країною, але тепер на додачу до всіх інших особливостей Північної Кореї іноземцям відключили мобільний інтернет.


Населення Північної Кореї позбавлене доступу в інтернет в його традиційному розумінні: роль глобальної мережі виконує національна комп’ютерна мережа Кванмен. Будучи створеною урядом, вона наповнена матеріалами пропаганди і нейтральними в ідеологічному відношенні матеріалами.

Центр комп’ютерної інформації КНДР строго стежить за контентом Кванмена і регулярно проводить цензурну ревізію змісту сайтів. Міжнародні сторінки в Північній Кореї були доступні лише зарубіжним гостям країни за допомогою мереж 3G.

Однак тепер місцевий мобільний оператор Koryolink оголосив, що «привілейованого» доступу в інтернет позбулися і туристи – уряд КНДР закрило їм доступ до 3G. Офіційна причина такого рішення невідома, але ймовірно, це було зроблено після недавньої пожежі в готелі Готель Корьо в Пхеньяні.

Справа в тому, що туристи почали ділитися фотографіями пожежі в столичному готелі в соціальних мережах, що, на думку північнокорейського керівництва, ніяк не сприяє пропаганді позитивного іміджу країни.

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh