Економіка

Південнокорейська сталеливарна компанія POSCO планує збільшити виробництво сталі до 2030 року до 52 млн тонн

Південнокорейська сталеливарна компанія POSCO планує до 2030 року збільшити свої глобальні потужності із виплавки сталі до 52 млн т на рік

POSCO також має намір до 2030 року досягти сукупного обсягу продажів у 100 трильйонів вон ($78,7 млрд) та потроїти консолідований операційний прибуток у порівнянні з 2022 роком. Окрім того, компанія зміцнить свою прибутковість за рахунок розширення виробництва листової електротехнічної сталі, передає «ГМК-Центр» із посиланням на SteelMint.

Як довгострокову стратегію POSCO розглядає зміцнення конкурентоспроможності свого сталеливарного бізнесу. Вона націлена на кількісне розширення та покращення якості продукції. Зокрема, POSCO планує збільшити потужності з виробництва сталі на закордонних активах період 2022-2030 роки з 5 млн т/рік до 10 млн т/рік. Це зростання буде зумовлене новими інвестиціями в Індії, Індонезії та Північній Америці.

Компанія також зосередиться на продажу продукції з низьким вмістом викидів. До 2030 року планується виробляти 10 млн т/рік такої сталі, у тому числі за допомогою електродугової печі на заводі у Кван’яні, яка має бути запущена в експлуатацію у 2026 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України