Економіка

Південна Корея надасть Україні засоби для розмінування та розглядає співпрацю в оборонних проєктах

Південна Корея надасть Україні міношукачі та обладнання для розмінування в рамках свого пакету допомоги зруйнованій війною країні

Про це у неділю заявив перший заступник директора Ради нацбезпеки при президентові Південної Кореї Кім Те Хьо.

Кім зауважив, що президент країни Юн Сок Йоль здійснив у суботу візит до Києва, де під час зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським пообіцяв надати Україні пакет допомоги у сфері безпеки, гуманітарної допомоги та відновлення під назвою «Ініціатива миру та солідарності в Україні».

За словами чиновника президентського офісу, ця Ініціатива складається з дев’яти компонентів, по три для кожного типу допомоги, включаючи постачання додаткового безпекового обладнання.

«Ми плануємо розширити допомогу міношукачами та обладнанням для розмінування, оскільки потреба України в них надзвичайно велика», – сказав Кім.

Він заявив, що найближчим часом Сеул планує розширити поставки такого роду військового обладнання, а в середньостроковій і довгостроковій перспективі розглядає можливість співпраці в оборонних проєктах між Південною Кореєю та Україною.

Крім того, за його словами, Україна також запросила південнокорейський бізнес інвестувати в будівництво заводів з виробництва акумуляторних батарей і електромобілів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України