У Сеулі відбудуться дияконські та священичі свячення

Невдовзі Корейська Церква збагатиться 20 новими священиками. 5 лютого кардинал Ендрю Йом Су Джун (Andrew Yeom Soo-jung), архиєпископ Сеулу, висвятить 20 нових священиків. З огляду на те, що на цю подію у столиці Південної Кореї передбачається прибуття великої кількості віруючих, урочистісь відбудеться у великому залі Олімпійського парку в Сеулі.

Пригадуємо, що у цій корейській архидієцезії кожного року висвячуються в середньому 20-30 нових священиків. У 2013 році було висвячено 21-го священика, у 2014 – 36 та минулого, 2015 року, було висвячено 25 священиків.

Святкова Меса буде відбуватися у дусі пастирського послання кардинала Йома, нещодавно опублікованого під назвою: «Вчення Церкви – компас для нової євангелізації», а гаслом цієї події буде цитата з Пісні Пісень «Твоя любов – прекрасна» (Пісня Пісень 4, 10).

Про багатство покликань в місцевій Церкві свідчить ще одна подія: напредодні священичих свячень, кардинал уділить дияконські свячення тридцятьом семінаристам, у тому числі одному студентові Місійного Товариства святого Колумба. Ці 30 дияконів будуть здійснювати своє служіння у місцевій Церкві. Обидві події будуть висвітлені в ЗМІ завдяки архидієцезальній телерадіостанції, яка здійснюватиме пряму трансляцію святкових богослужінь.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh