Державне космічне агентство України “Південмаш” співпрацюватиме з корейською компанією для виробництва 5000 електробусів

Державне космічне агентство України, Південний машинобудівний завод імені Макарова (“Південмаш”) і південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум про співпрацю з виробництва 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій. Угода передбачає підписання договорів на суму 23 мільярдів гривень, з термінами виробництва до 2023 року.

Передає ЦТС.

Відзначається, що багатопрофільна група Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні.

“Ми дуже раді продовженню співпраці з Україною. Меморандум формалізує наміри щодо розширення колаборації з українськими державними підприємствами в секторі великого машинобудування”, – зазначив глава правління Caris Ю Чхоль.

Сторони схвалили програму спільних дій по локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами та технологіями й обговорили можливості та потенціал експорту електробусів в Європу.

“Південмаш” довгий час був недостатньо завантажений і знаходився в непростому економічному стані. Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу”, – повідомив генеральний директор “Південмашу” Сергій Войт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh