Економіка

Державне космічне агентство України “Південмаш” співпрацюватиме з корейською компанією для виробництва 5000 електробусів

Державне космічне агентство України, Південний машинобудівний завод імені Макарова (“Південмаш”) і південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум про співпрацю з виробництва 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій. Угода передбачає підписання договорів на суму 23 мільярдів гривень, з термінами виробництва до 2023 року.

Передає ЦТС.

Відзначається, що багатопрофільна група Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні.

“Ми дуже раді продовженню співпраці з Україною. Меморандум формалізує наміри щодо розширення колаборації з українськими державними підприємствами в секторі великого машинобудування”, – зазначив глава правління Caris Ю Чхоль.

Сторони схвалили програму спільних дій по локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами та технологіями й обговорили можливості та потенціал експорту електробусів в Європу.

“Південмаш” довгий час був недостатньо завантажений і знаходився в непростому економічному стані. Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу”, – повідомив генеральний директор “Південмашу” Сергій Войт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.