Авторські статтіДуховне

Після багатотисячних протестів Колумбія відмовляється від “пропихання” гендеризму в школах

Після минулотижневих багатотисячних протестів проти запровадження гендерної ідеології в колумбійських школах уряд цієї латиноамериканської країни заявив, що не буде накидати гендерну ідеологію колумбійським школярам. Таку позицію урядовців привітала Конференція католицьких єпископів Колумбії, інформує американська католицька інформаційна CNA.

З цього приводу Конференція католицьких єпископів Колумбії опублікувала заяву, у якій висловила подяку президенту країни Хуану Мануелю Сантосу за його запрошення до загально національного діалогу з цього приводу. Заява була опублікована після зустрічі представників Конференції католицьких єпископів Колумбії з президентом країни та після заяви президента з цього питання.

Також і Департамент освіти Колумбії оприлюднив заяву, у якій сказано, що Уряд Колумбії не буде просувати чи підтримувати запровадження гендеризму в школах. У заяві також сказано, що уряд не підтримує заяв Фонду ООН з питань контролю за народжуваністю та що документ Фонду стосовно перегляду підручників у колумбійських школах не буде мати ніякої юридичної сили в Колумбії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.