Після багатотисячних протестів Колумбія відмовляється від “пропихання” гендеризму в школах

Після минулотижневих багатотисячних протестів проти запровадження гендерної ідеології в колумбійських школах уряд цієї латиноамериканської країни заявив, що не буде накидати гендерну ідеологію колумбійським школярам. Таку позицію урядовців привітала Конференція католицьких єпископів Колумбії, інформує американська католицька інформаційна CNA.

З цього приводу Конференція католицьких єпископів Колумбії опублікувала заяву, у якій висловила подяку президенту країни Хуану Мануелю Сантосу за його запрошення до загально національного діалогу з цього приводу. Заява була опублікована після зустрічі представників Конференції католицьких єпископів Колумбії з президентом країни та після заяви президента з цього питання.

Також і Департамент освіти Колумбії оприлюднив заяву, у якій сказано, що Уряд Колумбії не буде просувати чи підтримувати запровадження гендеризму в школах. У заяві також сказано, що уряд не підтримує заяв Фонду ООН з питань контролю за народжуваністю та що документ Фонду стосовно перегляду підручників у колумбійських школах не буде мати ніякої юридичної сили в Колумбії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh