Авторські статтіНовини

Вчені: Після 40 років людина повинна працювати не більше 25 годин на тиждень

Вчені з Австралії визначили, який робочий режим повинні дотримуватися люди старше 40 років. За їх заявою, людина в такому віці має працювати не більше п’яти годин на день.

Австралійські вчені провели дослідження, за результатами якого виявилося, що для сорокарічних людей оптимальним буде працювати п’ять годин на день. Для свого експерименту вчені запросили близько шести тисяч робітників з різних сфер. Працівники проходили тести на роботу пам’яті, а також читали й малювали. Результати тестів фахівці аналізували на факт впливу годин, які відпрацювали ці люди, після чого дивилися на зміни когнітивних функцій.

Результати дослідження показали, що працівник після 40 років буде найбільш продуктивний, працюючи 25 годин на тиждень. Це означає, що працівник повинний працювати або 5 годин протягом 5 днів, або 8 годин протягом 3 днів. Якщо людина працює більше, то вона не буде настільки продуктивною, що погано для роботодавця. Що ще гірше, запевняють учені, це погано впливає на стан здоров’я працівника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України