Новини з Австрії

Пік акторської кар’єри: австрійця номіновано на кілька порно-оскарів

Штирійський порноактор Мік Блу має найбільше шансів виграти кілька призів на AVN Awards 2024 — його ім’я можна знайти у 13 категоріях.

Мік Блю – один із найвідоміших і найзатребуваніших порноакторів у світі! Уродженець Штирії, який понад 20 років працює актором в індустрії для дорослих та зробив собі ім’я наполегливою працею, регулярно перемагає на найважливіших церемоніях нагородження у секс-індустрії.

47-річний австрієць уже забрав додому безліч бажаних нагород в еротичній індустрії, у тому числі у вищій категорії Виконавець року. Штирійцю вдавалося досягти цього тричі, наприклад, на церемонії вручення премії XRCO Award (Організація критиків із рейтингом X) – у 2015, 2016 та 2017 роках. Не менш успішним є Мік Блу і на церемонії AVN Awards, яку в секс-індустрії також часто називають порно-Оскаром. І тут актор із Граца, який уже багато років живе зі своєю родиною у Лос-Анджелесі, вже тричі ставав переможцем у номінації «Чоловік-виконавець року», залишивши позаду своїх конкурентів.

Тепер Мік Блю незабаром зможе поповнити свою трофейну колекцію, оскільки штирієць вкотре номінували на кілька нагород. Отримавши вражаючі 13 номінацій на AVN Awards 2024, 47-річний чоловік зміг відзначити ще одну віху у своїй успішній кар’єрі. Особлива подія для австрійця, який дуже радий кожній номінації.

Порно «Оскар» буде вручено 27 січня 2024 року в Resorts World Theater у Лас-Вегасі, де еліта порноіндустрії, а також новачки знову пройдуть червоною доріжкою. Звичайно, Мік Блю теж не пропустить видовище і буде там.

До того часу він також успішний і в автоспорті, нещодавно ставши чемпіоном NASA SOCAL Spec E30 2023 року, не залишиться без діла. “Ні, звичайно ні. Я багато працюю над різними проектами», – розповідає він. І один із них називається «Це вогонь» — телевізійний конкурс OnlyFans, у якому зірки «індустрії для дорослих» демонструють свої кулінарні навички та намагаються справити враження на професійного шеф-кухаря своїми роботами. «Мені це дуже подобається, і це не має нічого спільного з порно. Це безперечно варто подивитися», — обіцяє Мік Блу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України