Авторські статті

Україна повинна бути в NATO без військових стандартів – блогер про спіч Тимошенко

Судячи по агітації кандидата в президенти Юлії Тимошенко вона продовжує робити ставку на той прошарок населення, який звик думати шлунком або не думати від слова взагалі. Адже, для того, щоб зрозуміти, що Тимошенко займається маніпуляцією, потрібно всього лише хоч трохи цікавитися тим, що відбувається в світі. На форумах «Новий курс» прозвучало спіч Тимошенко про те, що Україна повинна бути в НАТО, але перехід на стандарти НАТО української армії – це помилка. Це не шлях до НАТО. Адже насправді Україну повинні прийняти в НАТО в обмін на відмову від ядерної зброї. Про це у своїй аналітиці пише блогер Денис П’ятигорець.

Блогер зазначає, що в цьому моменті потрібно включати голову і логічно мислити, вибудовуючи ланцюжок. Людина, заваливши ПДЧ НАТО, коли була прем’єром, а тепер заявляє, що Україна повинна бути в НАТО, тому що перед виборами це потрібно говорити, щоб бути в тренді, однак для цього треба перекреслити вже нові домовленості з НАТО і відмовитись від розпочатого у співпраці НАТО переходу на стандарти НАТО, що є однією з головних передумов для вступу України в НАТО.

Денис П’ятигорець задається питанням: як же на думку Тимошенко Україна повинна потрапити в НАТО? Дуже просто – Україну повинні були туди прийняти тоді, коли ми підписали Будапештський меморандум. На цьому все. Крапка. Тобто ще раз, передвиборної стратегією Тимошенко по НАТО є створення машини часу і повернення на 1994 рік, щоб нав’язати Кучмі, Єльцину, Мейджеру і Клінтону нові умови меморандуму. Якщо ж серйозно, то «Перегляд стратегії, узгодженої з нашими партнерами в рамках СОБ (Стратегічного оборонного бюлетеня є фактичним визнанням планів згорнути процес вступу в Альянс». Не складно здогадатися, хто ще хоче «згорнути процес вступу України в Альянс» крім Юлії Володимирівни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.