Підводні камні при пошуку квартири в оренду

Кожному громадянину, якому по конкретних справах трапляється часто подорожувати не раз доводилося витрачати чимало часу в пошуках місця ночівлі в чужому містечку, особливо у великому місті. Абсолютна більшість, коли трапляються схожі ситуації, часто вибирає рішення проблеми досить просте – проживати в хостелі або орендувати квартиру. Перебування в готелі в будь-якому випадку обійдеться набагато дорожче, але знайти новий, більш прийнятний спосіб проживання, приїжджому іноді не так-то просто.

Деякі не бачать наклеєними оголошень: «Здам квартири на короткий термін», «Квартири подобово. Квартира на добу »і т.д. Корінь недовіри українця – невідомість.

Оренда житла на одну ніч у великих населених пунктах, таких як Дніпропетровськ стала стандартом, і місцеві вже не звертають на це велику увагу. І так, на що ж необхідно звернути свою увагу, якщо ви збираєтеся орендувати нічліг на день? Перше про що обов’язково варто потурбується – це, безперечно, доступна для вас ціна так як без плати жодна людина будинок або квартиру на один день надавати на добу вам не вирішить. Сервіс rooms.dp.ua допоможе вам знайти квартиру подобово у Дніпропетровську по доступній для вас ціні. Після того, як ви зумієте точно визначити суму оренди квартири, варто вказати місце розташування кімнати – місце розташування має бути чудовим саме для вас. Нерідко принципову роль для багатьох грає не тільки адреса, а й число кімнат, можливість підключення до Інтернету, який санвузол присутній в квартирі і т.д. Якщо все влаштовує – чи потрібно ставати наймачем будинку або квартири?

Теоретично, можна заселятися, але при цьому просто необхідно перевірити квартиру на безпеку, в першу чергу, саме безпека приїжджого є пріоритетною умовою правильного вибору квартири на добу. Зняти приміщення на день можливо кількома способами, а який з них з них виявиться більш безпечним, ми зараз допоможемо визначити. Щоб орендувати квартиру або кімнату на короткий термін радимо:

• За оголошенням біля залізничного вокзалу або в будь-якому іншому місці з великою кількістю людей;

• Скориставшись послугами газет і журналів;

• Задіяти компанію або он-лайн сервіс для пошуку квартир в оренду.

Перший спосіб придбати приміщення – по оголошенню. У більшості випадків подібні оголошення про оренду квартири на один день можливо зустріти на привокзальній площі або запитати у перехождих. Перевагою такої здачі в оренду квартири є те, що в більшості варіантів квартиру на кілька діб пропонує зняти дійсно пенсіонерка, для якої не стане зайвою якась надбавка до пенсії. Звичайно, перспектива майже що безкоштовно почати жити в квартирі або кімнаті і манить багатьох людей, але в цьому випадку присутній ряд особливих моментів. Тут передбачаються такі шляхи обману:

1. Неочікуване виникнення якого-небудь родича, якого в цей день нікуди відправити, як в конкретну кімнату або квартиру, яку ви вже взяли в оренду;

2. Та сама бабуся, побоюючись того, що ви можете бути злочинцем, стане постійно приходити, і оцінювати ваше перебування в квартирі або того гірше, стане проживати в одному місці з вами.

3. Влаштувавши веселощі в приміщенні, «несподівано» прориває труби або має місце якась іще раптовість, такі випадки, згідно негласними правилами, зобов’язані вирішувати господарі помешкання, але в даному випадку можуть початися конфлікти, які найчастіше завершуються тим, що вам доведеться виселитися.

Другий варіант зняти собі квартиру або кімнату на один день – за допомогою інформаційного агентства. Якщо вам, на увазі будь-яких обставин все-таки довелося вдатися до допомоги ЗМІ, то вам необхідно стати вкрай уважним. Якщо вам:

• Говорять про те, що спочатку необхідно внести оплату за надання адреси потрібної квартири;

• Вам показують лише одну вільну квартиру з приємними правилами оренди;

• Вам повідомляють лише інформацію про місцезнаходження власника житла, грунтовна розмова з яким доведеться вести вам.

Якщо ви зайшли в таке інформаційне агентство, то найкраща команда самому собі в такому випадку – побачити позначення ВИХІД і швидше втекти з інформаційного агентства, так як в такому агентстві ви не зможете знайти житло, а лише втратите власні кошти і час.

Ще один спосіб, де можна виявити квартиру на день – звернутися в он-лайн сервіс. З усіх варіантів – цей самий доступний і найпростіший. Он-лайн сервіси допомагають вам переглянути фото квартири, місце розташування. Ви можете знайти контактну інформацію безпосереднього власника. Але в даному випадку он-лайн сервіс не відповідає за власника квартири, з яким вам краще укласти письмовий довговір у разі довготермінової оренди.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh