Новини

Підводні камні при пошуку квартири в оренду

Кожному громадянину, якому по конкретних справах трапляється часто подорожувати не раз доводилося витрачати чимало часу в пошуках місця ночівлі в чужому містечку, особливо у великому місті. Абсолютна більшість, коли трапляються схожі ситуації, часто вибирає рішення проблеми досить просте – проживати в хостелі або орендувати квартиру. Перебування в готелі в будь-якому випадку обійдеться набагато дорожче, але знайти новий, більш прийнятний спосіб проживання, приїжджому іноді не так-то просто.

Деякі не бачать наклеєними оголошень: «Здам квартири на короткий термін», «Квартири подобово. Квартира на добу »і т.д. Корінь недовіри українця – невідомість.

Оренда житла на одну ніч у великих населених пунктах, таких як Дніпропетровськ стала стандартом, і місцеві вже не звертають на це велику увагу. І так, на що ж необхідно звернути свою увагу, якщо ви збираєтеся орендувати нічліг на день? Перше про що обов’язково варто потурбується – це, безперечно, доступна для вас ціна так як без плати жодна людина будинок або квартиру на один день надавати на добу вам не вирішить. Сервіс rooms.dp.ua допоможе вам знайти квартиру подобово у Дніпропетровську по доступній для вас ціні. Після того, як ви зумієте точно визначити суму оренди квартири, варто вказати місце розташування кімнати – місце розташування має бути чудовим саме для вас. Нерідко принципову роль для багатьох грає не тільки адреса, а й число кімнат, можливість підключення до Інтернету, який санвузол присутній в квартирі і т.д. Якщо все влаштовує – чи потрібно ставати наймачем будинку або квартири?

Теоретично, можна заселятися, але при цьому просто необхідно перевірити квартиру на безпеку, в першу чергу, саме безпека приїжджого є пріоритетною умовою правильного вибору квартири на добу. Зняти приміщення на день можливо кількома способами, а який з них з них виявиться більш безпечним, ми зараз допоможемо визначити. Щоб орендувати квартиру або кімнату на короткий термін радимо:

• За оголошенням біля залізничного вокзалу або в будь-якому іншому місці з великою кількістю людей;

• Скориставшись послугами газет і журналів;

• Задіяти компанію або он-лайн сервіс для пошуку квартир в оренду.

Перший спосіб придбати приміщення – по оголошенню. У більшості випадків подібні оголошення про оренду квартири на один день можливо зустріти на привокзальній площі або запитати у перехождих. Перевагою такої здачі в оренду квартири є те, що в більшості варіантів квартиру на кілька діб пропонує зняти дійсно пенсіонерка, для якої не стане зайвою якась надбавка до пенсії. Звичайно, перспектива майже що безкоштовно почати жити в квартирі або кімнаті і манить багатьох людей, але в цьому випадку присутній ряд особливих моментів. Тут передбачаються такі шляхи обману:

1. Неочікуване виникнення якого-небудь родича, якого в цей день нікуди відправити, як в конкретну кімнату або квартиру, яку ви вже взяли в оренду;

2. Та сама бабуся, побоюючись того, що ви можете бути злочинцем, стане постійно приходити, і оцінювати ваше перебування в квартирі або того гірше, стане проживати в одному місці з вами.

3. Влаштувавши веселощі в приміщенні, «несподівано» прориває труби або має місце якась іще раптовість, такі випадки, згідно негласними правилами, зобов’язані вирішувати господарі помешкання, але в даному випадку можуть початися конфлікти, які найчастіше завершуються тим, що вам доведеться виселитися.

Другий варіант зняти собі квартиру або кімнату на один день – за допомогою інформаційного агентства. Якщо вам, на увазі будь-яких обставин все-таки довелося вдатися до допомоги ЗМІ, то вам необхідно стати вкрай уважним. Якщо вам:

• Говорять про те, що спочатку необхідно внести оплату за надання адреси потрібної квартири;

• Вам показують лише одну вільну квартиру з приємними правилами оренди;

• Вам повідомляють лише інформацію про місцезнаходження власника житла, грунтовна розмова з яким доведеться вести вам.

Якщо ви зайшли в таке інформаційне агентство, то найкраща команда самому собі в такому випадку – побачити позначення ВИХІД і швидше втекти з інформаційного агентства, так як в такому агентстві ви не зможете знайти житло, а лише втратите власні кошти і час.

Ще один спосіб, де можна виявити квартиру на день – звернутися в он-лайн сервіс. З усіх варіантів – цей самий доступний і найпростіший. Он-лайн сервіси допомагають вам переглянути фото квартири, місце розташування. Ви можете знайти контактну інформацію безпосереднього власника. Але в даному випадку он-лайн сервіс не відповідає за власника квартири, з яким вам краще укласти письмовий довговір у разі довготермінової оренди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України