Право

Підсумки 100 днів роботи автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР

Після запуску перших 50 камер у Києві й Київській області вдалося досягнути суттєвого результату для безпеки на дорогах.

Сьогодні під час брифінгу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що запуск автоматичної системи фото- та відеофіксації порушень ПДР виправдав всі сподівання.

“За понад три місяці роботи на окремих ділянках, де встановлені камери автоматичної фіксації, кількість ДТП зменшилась з 37 до 13, а на деяких ділянках доріг ДТП припинились взагалі, що свідчить про те, що швидкість автотранспорту на тих ділянках дороги знизилась втричі”, – повідомив заступник міністра.

Підсумки 100 днів роботи автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький наголосив, що автоматична система фото- і відеофіксації порушень ДТП не має на меті зібрати якомога більше штрафів. Їхня мета – зменшення кількості ДТП, попередження правопорушень та зниження швидкості саме в аварійних місцях, а система створена максимально прозоро та відкрито, щоб кожен водій знав, де ведеться фіксація.

За весь час роботи автоматичної системи поліція винесла 833 849 постанов за наслідками порушень ПДР, з них понад 645 тисяч уже сплачено.

“Наголошую, що 77% – це добровільна сплата штрафів. Ми сміливо можемо говорити про високий рівень відповідальності водіїв-порушників. Нагадую, якщо сплата штрафу здійснюється в перші 10 банківських днів з моменту винесення, то можна сплатити лише половину”, – підкреслив Олексій Білошицький.

Він зазначив, що близько 25 тисяч матеріалів передано до виконавчої служби з метою примусового стягнення штрафу.

Враховуючи високу ефективність цієї системи, вже на цей рік укладено договір на 220 нових автоматичних систем, що будуть встановлені на дорогах державного значення, а на наступні роки запланована закупівля ще 400 комплексів.

Підсумки 100 днів роботи автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.