Підсумки 100 днів роботи автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР

Після запуску перших 50 камер у Києві й Київській області вдалося досягнути суттєвого результату для безпеки на дорогах.

Сьогодні під час брифінгу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що запуск автоматичної системи фото- та відеофіксації порушень ПДР виправдав всі сподівання.

“За понад три місяці роботи на окремих ділянках, де встановлені камери автоматичної фіксації, кількість ДТП зменшилась з 37 до 13, а на деяких ділянках доріг ДТП припинились взагалі, що свідчить про те, що швидкість автотранспорту на тих ділянках дороги знизилась втричі”, – повідомив заступник міністра.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький наголосив, що автоматична система фото- і відеофіксації порушень ДТП не має на меті зібрати якомога більше штрафів. Їхня мета – зменшення кількості ДТП, попередження правопорушень та зниження швидкості саме в аварійних місцях, а система створена максимально прозоро та відкрито, щоб кожен водій знав, де ведеться фіксація.

За весь час роботи автоматичної системи поліція винесла 833 849 постанов за наслідками порушень ПДР, з них понад 645 тисяч уже сплачено.

“Наголошую, що 77% – це добровільна сплата штрафів. Ми сміливо можемо говорити про високий рівень відповідальності водіїв-порушників. Нагадую, якщо сплата штрафу здійснюється в перші 10 банківських днів з моменту винесення, то можна сплатити лише половину”, – підкреслив Олексій Білошицький.

Він зазначив, що близько 25 тисяч матеріалів передано до виконавчої служби з метою примусового стягнення штрафу.

Враховуючи високу ефективність цієї системи, вже на цей рік укладено договір на 220 нових автоматичних систем, що будуть встановлені на дорогах державного значення, а на наступні роки запланована закупівля ще 400 комплексів.

Підсумки 100 днів роботи автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh