Авторські статтіНовини

Українці вимагають у Верховної Ради зменшити зарплату голові “Нафтогазу” в 70 разів

До спікера ВР Андрія Парубія звернулися з проханням зменшити зарплату глави «Нафтогазу» Андрію Коболєву.

До нардепа звернулися ветерани державних установ Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Ветерани вимагають зменшити зарплату Коболєва в 70 разів до 43 тисяч гривень. Зараз його оклад з преміями перевищує 3 млн гривень.

У зверненні зазначено, що «відповідно до ст. 13 Конституції України земля, надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси є об’єктами права власності українського народу».

«Аналізуючи цю конституційну норму і рівень грошового утримання керівніцтва НАК «Нафтогаз України», ми, ветерани праці, прийшли до висновку, що природні ресурси не належать українському народу, а керівництву самого «Нафтогазу». Органи державної влади розщедрилися за рахунок цього ж народу, власника надр, оплачувати роботу найманих працівників «Нафтогазу» щомісячними мільйонними ставками, в тій годину як народ-власник ледь виживає», – йдеться в документи.

У зверненні зазначено, що Коболєву встановили щомісячний оклад у розмірі 1 млн 41 тисяч гривень. Альо з урахуванням премій зарплата може досягати понад 3 мільйонів.

Нагадаємо, українські чиновники та керівники держкомпаній отримують премії, розмір яких може обчислюватися мільйонами гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України