Економіка

Підприємець у Чернігові шиє одяг для понад десятка українських брендів

Виробництво у Чернігові шиє одяг для понад десятка українських брендів та отримало кошти на розширення за програмою “єРобота”

Вже майже 200 жителів Чернігівщини отримали грантову допомогу від держави в рамках урядового проєкту “єРобота”. Загальна сума підтримки складає 45 мільйонів гривень.

Загалом в області завдяки державній програмі було створено 400 робочих місць, передає Time Chernihiv.

Завдяки участі в програмі «Власна справа» підприємець Максим Гладченко зміг розширити швейне виробництво та дати роботу ще двом працівницям. Вдалося придбати й нове обладнання.

“Грант єРобота був не першим, який ми брали. Дізналися про нього завдяки центру зайнятості нашому. Виробництво працює з 2019 року, і ми вже мали постійних клієнтів. Знали куди підуть гроші. Вони пішли на розширення матеріально-технічної бази, сировину. Створили 2 місця для швачок, і вони працюють на цьому обладнані”, – пояснює керівник підприємства.

Власну справу Максим починав з нуля. Спочатку працював сам. Згодом почав нарощувати виробництво.

Нині разом з дружиною в орендованому приміщенні ще з 12 працівницями шиє одяг на замовлення відомих українських брендів. Це і чоловіче, і жіноче вбрання. Сировину, поки що, використовує імпортовану з Туреччини та Польщі. Хоча є й українські тканини.

“У нас тільки трикотаж, купуємо обладнання для трикотажу. Шиємо худі, світшоти, штани, з 2022 року запустили виробництво спідньої чоловічої білизни. Зараз популярні трикотажна натільня і термобілизна, і так далі. Ми працюємо, щоб було імпортозаміщення. Виробляємо якісні продукти і хочемо, щоб наші люди ним користувалися. Все-таки хотілося, щоб розвивався ринок трикотажної тканини. Є виробники в Україні, але до Польщі і Туреччини треба працювати, і вірю цей момент настане, і буде якісна сировина”, – каже Максим Гладченко.

Війна впливає на розвиток економіки й виробництва в такій прикордонній області як Чернігівська, каже підприємець. Багато в кого було зруйновано чи пошкоджено приміщення. Однак грантова державна програма дала змогу відновитися і планувати розвиток власного бызнесу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України